Новини

Назад

Dakh Daughters, Bahroma, Detach: у Маріуполі завершився ГогольFest

02 травня 2019, 10:05
321
Культура

Останній день фестивалю завершився справжнім музичним вибухом. На головній сцені у Міському саду виступили альтернативні рок-гурти із Києва «Bahroma» та «Detach», а також фрік-кабаре «Dakh Daughters».

Розпочав вечірній концерт гурт «Detach». Музиканти виконали свої відомі пісні у стилях nu metal та alternative metal. Після чого на сцену вийшли музиканти гурту «Bahroma». Вони заспівали пісні з нового альбому «Дом». Своїм злагодженим саундом та по-справжньому хітовими композиціями, колектив «запалив» присутніх .

Це був перший виступ гурту у Маріуполі. Проте вокаліст Роман Бахарєв розповів, що у молодості він розклеював оголошення про покупку волосся у нашому місті. Сам вокаліст провів дитинство у місті Чистякове (раніше – Торез).

Потужним фінальним акордом фестивалю став виступ фрік-кабаре «Dakh Daughters». Це вже не перший їх візит до Маріуполя, проте кожен виступ з нетерпінням очікують жителі. Імпровізація, синтез джазу й народної музики та театральність – головні складові «Dakh Daughters» Дівчата виконали свої відомі хіти, які підспівувала вся площа. Гурт тричі викликали на біс.

Нагадаємо, що фестиваль «SturtUp ГогольFest» проводиться у Маріуполі вже другий рік поспіль. Він поєднує у собі театральну, музичну, освітню та мистецьку програми. У цьому році фестиваль тривав шість днів.