A-A+vision

Новини

Назад

Бюджет Маріуполя збільшився за рахунок податкових надходжень від великих підприємств

24 лютого 2020, 13:48
501
Засідання виконавчого комітету, Економіка

У Маріуполі на засідання виконавчого комітету розглянули 41 питання. Ключовими темами стали - затвердження зон ярморочної торгівлі, робочих проєктів, виділення соціального житла та звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік. З аналізом бюджетних складових за минулий рік виступила директор департаменту фінансів Маріупольської міської ради Катерина Каленик.

Так, ключовими показниками наповнення бюджету стали офіційні трансферти, власні надходження бюджету та доходи фізичних осіб. Всього сума доходів бюджету склала близько 5,5 млрд грн - це на 340 млн більше, ніж у 2018 році. Левова частка приросту сталася за рахунок надходжень доходів фізичних осіб.

Міський голова Вадим Бойченко підкреслив, що додатковий фінансовий ресурс місто отримало завдяки перереєстрації ряду підприємств у Маріуполь.

Футбольний клуб «Шахтар», Група «Метінвест» і СКМ дали можливість нашому місту активно розвиватися. Завдяки їх перереєстрації в Маріуполі, бюджет поповнився майже на 500 млн гривень. Це дало нам можливість реалізовувати інфраструктурні проєкти, реконструювати парки та сквери. Також приступити до двох з ключових проєктів цього року - реконструкція плавбасейні «Нептун» і Лівобережного палацу культури
підкреслив міський голова.

Він додав, що ключем до розвитку міста повинна стати детінізація економіки: «Кожен працевлаштований маріуполець є повноцінним учасником розвитку міста. Якщо максимально детінізувати економіку, місто отримає додатковий бюджет розвитку. Так, ми реалізуємо ще більше проєктів по ремонту шкіл, лікарень і парків. Розвиток інфраструктури стане активатором для зростання малого та середнього бізнесу. Головне, зможемо створити комфортні умови для життя городянам».

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.