A-A+vision

Новини

Назад

«Затишні двори» змінюють ставлення людей до свого будинку та Маріуполя», - Вадим Бойченко

18 липня 2019, 17:10
352
Суспільство

Мешканці будинків по бул. Шевченка, 309 та вул. 9 Авіадивізії, 2 тепер проводять своє дозвілля на оновленому майданчику. Вони повірили в місцеву програму підтримки ОСББ «Затишний двір». Завдяки чому на прибудинковій території з'явилися сучасні лавочки, альтанки та гойдалки. Привітав з подією маріупольців міський голова Вадим Бойченко та депутат міської ради Сергій Магера.

Ми маємо побудувати місто можливостей, щоб наші діти вірили у Маріуполь. Програма підтримки ОСББ - інструмент змін. Зокрема, «Затишні двори» змінюють ставлення людей до свого будинку та Маріуполя. Породжують взаємну відповідальність, відчуття впевненості та безпеки. Дякую за підтримку та довіру,
сказав Вадим Бойченко.

Жителі будинків дякували міському голові за допомогу в реалізації їх ідей. Завдяки тому, що жителі приєдналися до ОСББ, їм вдалося провести капітальний ремонт покрівлі, встановити нові ліфти та вікна, провести ремонт інженерних мереж. Тепер вони мають ще й «Затишний двір».

«У нас не було ні дитячого майданчика, ані лавок. У наших дворів почалося «нове життя». Нам це до вподоби. Наприклад, ми можемо зібратись у дворі спілкуватися та співати пісні», - каже Тетяна Слюсаренко.

Після мер підписав з головою ОСББ Меморандум про співпрацю. На його підставі жителі зобов'язуються утримувати свої двори у чистоті та порядку, а місто протягом п'яти років буде допомагати у реалізації проектів з утримання будинків і благоустрою прилеглих територій.

На реалізацію "Затишного двору" по бул. Шевченка, 309 було інвестовано більше 283 тисяч гривень. По вул. 9 Авіадивізії, 2 - 2,1 млн гривень. Це кошти міського бюджету та Групи Метінвест.

Зазначимо, що в Маріуполі понад 40% житлового фонду міста знаходиться в ОСББ. Цього року на їх підтримку виділено понад 200 млн грн. У планах провести 101 капітальний ремонт, реалізувати 188 міні-проектів та створити 102 «Затишних дворів».​

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.