Новини

Назад

«Україна йде чітким шляхом інтеграції до Європейського Союзу», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

09 листопада 2018, 17:37
484
Суспільство

До Маріуполя з робочим візитом завітали Президент Парламентської асамблеї НАТО Раса Юкнявічене та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. У ході поїздки вони подивилися на роботу КПВВ «Гнутове» та відповіли на питання журналістів.

Спілкуючись з представниками ЗМІ, Андрій Парубій подякував Расі Юкнявічене за візит і підтримку українців. Він підкреслив, що Президент Парламентської асамблеї усвідомлює наскільки важлива для країн Європи та боротьба, яку веде Україна. Зазначив, що наша країна має чіткий план – інтеграцію до Європейського Союзу.

«Ті хлопці, які стоять на передовій, захищають не тільки Україну, а й весь світ. Україна йде чітким шляхом інтеграції до Європейського Союзу. І одним стратегічним завданням нашої держави є членство України в НАТО. І не випадково, що два роки тому Верховна Рада прийняла важливі зміни до Закону про засади внутрішньої та зовнішньої політики, де передбачено, що НАТО – в пріоритеті», - розповів Голова Верховної Ради України.

У свою чергу Раса Юкнявічене зазначила, що це її перший візит на Схід України. Також підкреслила важливість проведення реформ та європейський шлях розвитку України.

«Українські військові захищають не тільки свою державу, а й всю Європу. Ми сильно це відчуваємо у Литві. В Асамблеї на високому рівні розглядають питання стосовно України. Багато дискусій, рапортів і декларацій», - сказала Президент Парламентської асамблеї НАТО.

Раса Юкнявічене відзначила роботу представників Парламентської Асамблеї НАТО в Україні: «Вони досягнули того, щоб у 2020 році провести сесію  Асамблеї у Києві, куди приїдуть парламентарії всіх держав».​