A-A+vision

Новини

Назад

«Основне завдання - створити високотехнологічне підприємство та якісне робоче місце», - Вадим Бойченко

27 травня 2020, 15:02
430
Суспільство, Житлово-комунальне господарство, Транспорт

ККП «Маріупольавтодор» та Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління поповнилися новою, сучасною спецтехнікою. Вона дозволить удосконалити роботу підприємств і мінімізувати ручну працю. Оцінив поповнення технічного парку Вадим Бойченко.

У фокусі нашої уваги - людина. Основне завдання створити високотехнологічне підприємство та якісне робоче місце. Тому ми постійно підвищуємо рівень технологічності, купуємо сучасну техніку,
підкреслив мер.

Директор комунального комерційного підприємства «Маріупольавтодор» Дмитро Чучмай розповів про спеціалізовану машину для нанесення дорожньої розмітки. Її особливість в тому, що роботи виконуються не тільки фарбою, а й холодним пластиком. Фарбу техніка наносить зі швидкістю 5 км на годину.

«Машина робить якісне нанесення дорожньої розмітки. Завдяки їй, ми вже закінчили роботи за основними магістралями. Зробили розмітку на понад 70% другорядних доріг. З середини червня плануємо повністю переводити машину на нанесення холодного пластику», - підкреслив Дмитро Чучмай.

У свою чергу, начальник управління МТТУ Віталій Донєв розповів про поповнення технічного парку підприємства. Довгомір, самоскид, сідельний тягач, два екскаватора-навантажувача, два спеціалізованих вантажних автомобілів - техніку було закуплено коштом міського бюджету. Вартість - близько 9,4 млн грн.

«Подібної техніки у нас ніколи не було. Сьогодні розвивається, як пасажирський парк техніки, так і інфраструктура підприємства. Так, раніше для заміни шпали по трамвайній колії у нас застосовувалась ручна праця. Зараз використовуємо екскаватор, який має два ковша. Він дозволяє прокопати необхідну ділянку і виконати заміну шпал», - зазначив Віталій Донєв.

Також він додав, завдяки спеціалізованим вантажним автомобілям з'явилася можливість оперативно доставляти ремонтні бригади на аварійні ділянки. Раніше підприємству було необхідно відправляти тролейбус технічної допомоги.

Вадим Бойченко акцентував увагу, збільшення техніки дозволить збільшити обсяг робіт.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.