vision

Новини

Назад

«Наше завдання – забезпечити чесні та прозорі вибори у Маріуполі», - Вадим Бойченко

20 жовтня 2020, 17:57
554
Суспільство

У Маріуполі завершуються заходи з підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтня. Всі дільниці готові, протиепідемічні заходи будуть забезпечені, правоохоронні органи працюватимуть у посиленому режимі. Про це розповіли на нараді з питання організації виборів у Маріуполі під головування міського голови Вадима Бойченка.

«Наше завдання – забезпечити чесні та прозорі вибори у Маріуполі. Виборчий процес має пройти в рамках чинного законодавства України без порушень та фальсифікацій. Ми маємо зробити все, щоб голос кожного був захищеним», - заявив Вадим Бойченко.

Мер закликав всі політичні сили діяти в рамках закону та нагадав, що за порушення виборчого процесу передбачена кримінальна відповідальність. Начальник центрального відділу поліції ГУ Нацполіції у Донецькій області Сергій Бичин зазначив, що для забезпечення порядку буде залучено 473 представники поліції, 90 патрулів та 27 автопатрулів. Передбачено резерв для реагування на можливі протиправні ситуації. Для забезпечення публічної безпеки виділено додатково 55 представників патрульної поліції та 10 автопатрулів.

За словами начальника управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Андрія Павленка, співробітниками ДСНС відпрацьовані всі дільниці. Маріупольський гарнізон буде переведено до посиленого варіанту несення служби - 119 службовців будуть чергувати цілодобово.

Перший заступник міського голови Михайло Когут підкреслив, районні адміністрації та комунальні служби працюють над тим, щоб забезпечити логістичні маршрути до всіх дільниць. Заступник міського голови Сергій Захаров зазначив, транспорт працюватиме у штатному режимі.

Всі дільниці будуть оброблені дезінфекуючими засобами. На вході до дільниць будуть бактерицидні килими, безконтактні санітайзери. У разі, якщо людина забула маску, її видадуть на вході. У виборців перевірятимуть температуру. Кожному видадуть одноразові рукавички.

Для забезпечення волевиявлення людей, які знаходяться на самоізоляції створено спеціальні мобільні виборчі дільниці, які будуть «приїжджати» до домівок.

«Кожен маріуполець має демократичне право на воєвиявлення. Ми маємо спільними зусиллями захистити його. Це основне завдання для кожного напрямку», - підкреслив Вадим Бойченко.