A-A+vision

Новини

Назад

«Найуспішніше місто у вирішенні житлового питання для переселенців - Маріуполь», - Вадим Черниш

12 липня 2019, 15:02
839
Суспільство

Сьогодні міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш та міський голова Вадим Бойченко вручили ключі від квартир 68-им сім'ям з числа «нових маріупольців». Фінансування здійснювалося спільними зусиллями міського та державного бюджетів, за принципом 50 на 50. Загальний обсяг інвестицій склав більше 40 млн грн.

Нове житло отримали висококваліфіковані фахівці в сфері освіти, охорони здоров'я, працівники силових відомств і місцевих підприємств. Вадим Бойченко подякував їм за віру в Маріуполь і допомогу в його розвитку.

Ви стали невід'ємною частиною «маріупольської родини». Дали місту новий потенціал для подальшого розвитку. Зі свого боку, ми робимо все можливе, щоб ви знайшли в Маріуполі затишок, комфорт і, ключове, дім,
сказав мер.

За словами Вадима Черниша, перш ніж реалізувати подібну програму в Україні, був вивчений іноземний досвід. Маріуполь став першим в Україні містом, де він був застосований на практиці.

«Житло - це найбільша проблема для інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаду. Найуспішніше місто в рішенні житлового питання для переселенців - Маріуполь. Ваша громада є найбільш просунутою і ефективною. Тут переселенцям надають необхідну підтримку», - зазначив міністр.

Крім того, Вадим Черниш повідомив, що зараз в міністерстві запропонували нову форму закупівлі житла - 70% буде виділятися з державного бюджету, а 30% з місцевого.

У свою чергу, "нові маріупольці" подякували представникам влади за надану підтримку.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.