A-A+vision

Новини

Назад

«Громадський бюджет»: у Маріуполі пройшов День вуличної музики

19 травня 2019, 21:00
410
Культура, Громадський бюджет

Сьогодні вперше в Маріуполі пройшов фестиваль «День вуличної музики». Паралельно аналогічні заходи відбулись в 55 містах України. Одночасно з усіма творчістю вуличних музикантів насолодилися і маріупольці. Реалізувати цей проект в нашому місті стало можливо завдяки програмі міні-грантів «Громадський бюджет».

Музиканти - аматори та професіонали. Сольні виконавці, музичні групи та творчі колективи виступили на базі міського водноспортивного комплексу. Близькість моря надала заходу особливу атмосферу.

«Основна мета проекту - створити місце для невимушеного спілкування. Об'єднати темою музики незнайомих людей», - розповіла ініціатор проекту Ольга Близнюк.

Кожен хто прийшов зміг знайти щось цікаве для себе. Учасники фестивалю не обмежувалися певними жанрами. Тому з ранку та до пізнього вечора на морському узбережжі можна було почути віолончель, фортепіано, класику, народні мотиви, рок, реп і поп.

Також працював «Вільний мікрофон». Підійшовши до нього, кожен бажаючий музикант міг поділитися своєю творчістю та отримати кілька хвилин слави. Глядачі підтримували виступаючих оплесками.

Крім музики, маріупольців і гостей міста запрошували взяти участь в танцювальних майстер-класах та розважальних конкурсах.