vision

Медіа

Назад

У Маріуполі відкрили першу опорну школу

01 вересня 2018, 12:04
4741
Суспільство, Освіта

Сьогодні в Маріуполі перша опорна школа №66 відчинила двері для учнів. Вона перетворилася в найсучасніший навчальний заклад міста. Загальний обсяг інвестицій у будівництво та оснащення склав близько 75 млн грн, з них близько 15 млн грн виділено з міського бюджету. Відкрив школу глава Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць спільно з міським головою Маріуполя Вадимом Бойченком.

Відкриття опорної школи стало знаменною подією для дітей, їх батьків та педагогів. Губернатор області привітав усіх з Днем знань і початком навчального року в новій українській школі Маріуполя.

«Це свято для всієї Донецької області. Цьогоріч 18 тисяч першокласників підуть до нової української школи – школи знань, безпеки, в якій кожен учень опікується з відповідною повагою та надією. Майбутнє нашої країни кується в саме цій школі», - зазначив він.

У свою чергу, Вадим Бойченко подякував присутнім за терпіння і надію. Завдяки цьому в місті з'явилася опорна школа не на шкоду якості ремонтних робіт. Він також підкреслив, що будівництво даного навчального закладу - це результат спільних зусиль держави, області та міста. Без ініціативи Президента України Петра Порошенка, підтримки області та бажання міста даний проект не зміг би реалізуватися в життя.

«Це той рівень освіти, якого ніколи не було в Маріуполі і Україні. Ми твердо крокуємо вперед, тому що розуміємо - за дітьми майбутнє нашої країни. Нам не вистачало таких інноваційних методичних центрів. У ньому будуть народжуватися компетенції, які виведуть на новий рівень систему освіти Маріуполя і країни. Ті інновації, які ми заклали у цей центр науки, виховають зовсім іншу молодь, готову до сучасних викликів, які вимагає постійно глобальний світ, що змінюється»,
розповів мер.

Почесні гості разом з дітьми оцінили зміни. Їх зустріли світлі коридори з креативним дизайном і куточками відпочинку. Сучасні класи з новим IT-обладнанням і інтерактивними дошками. Лабораторії, інноваційна бібліотека і новий спортивний зал. Комфортний буфет, стильний актовий зал і прес-центр. А  на першокласників чекають нові українські класи.