vision

Медіа

Назад

Тисячі маріупольців відзначили День Незалежності на Театральній площі

25 серпня 2019, 10:02
1173
Суспільство, Культура

У Маріуполі на Театральній площі пройшла яскрава розважальна програма до Дня Незалежності України. На маріупольців та гостей міста чекали різноманітні локації, майстер-класи та фотозони. Закінчилося святкування виступом зіркового українського гурту «KAZKA».

Старт головного свята країни біля театру розпочався з 15:00.  Маріупольці приходили з національною символікою, одягнуті в вишиванку, а в руках тримали синьо-жовті стяги.

Зокрема, у Театральному сквері всі бажаючі мали змогу ознайомитися з роботою саперів та навіть приміряти їх спецодяг.  Діти також  із задоволенням брали участь у  майстер-класах.  Так, кожен мав змогу долучитися до маріупольських митців Сергія та Євгенія Смоли та  разом створити колаж України розміром 2,5×1,5 м.  Для цього  використовували килимове покриття, електричні дроти, кольорові мотузки та шнурки.

На Театральній площі діяли фотозони з національною символікою. Особливо популярною стала локація стронгменів. Діти змагалися у надуванні кульок, а дорослі намагалися перекинути через турнік мішок вагою 130 кг. Не обійшлося й без встановлення нового рекорду. Його поставили три стронгмени - Олександр Лашин, Віктор Юрченко та Сергій Покатько. Вони простягнули два заповнені людьми автобуса МАЗ на відстань близько 10 метрів.

На святі усі присутні мали змогу скоштувати страви національної кухні з різних областей України. Страви були різноманітні: від традиційної окрошки до гуцульського баношу.

О 18.00 на сцені розпочався концерт. Спершу маріупольців та гостей міста розважали юні виконавці з шоу «Голос. Діти». Вони виконали кавери на відомі світові та вітчизняні хіти.

«Родзинкою» концертної програми став виступ гурту «KAZKA». Музиканти показали справжню шоу-програму. Вони виконали відомі хіти – «Свята», «Плакала», «Танці». Гурт «запалив» тисячі присутніх глядачів своєю енергією, драйвом та гарним настроєм.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.