Завершився хокейний матч «Краматорськ» - «Маріуполь»

15 січня 2021, 14:00
852
Спорт

У матчі 25-го туру чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч грали команди «Краматорськ» та «Маріуполь». Як повідомляють в прес-службі ХК «Маріуполь», в цей раз перемогу здобув «Краматорськ», випередивши «Маріуполь» в кількості покинутих буллітів.

Три періоди основного часу пройшли в щільній боротьбі. З мінімумом вилучень і зупинок, команди показали бойовий хокей з гострими моментами. Напружена гра тривала в овертаймі. Вперше в історії протистояння, зустріч перейшла в серію післяматчевих кидків для виявлення переможця.

«Краматорськ» реалізував дві свої перші спроби, тоді як кидки Володимира Чердака та Вадима Агєєва парирував голкіпер. Олексію Зайцеву вдалося пробити Дениса Короваева, однак підсумковий, п'ятий кидок, поставив крапку в матчі - Артем Сурсов зробив рахунок у серії 3:1.

«Краматорськ» - «Маріуполь» 1:0 ПБ (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0). Шайби: 1:0 Ципнятов - переможний кидок.