Новини

Назад

Володимир Гройсман відвідав у Маріуполі обласну лікарню

12 січня 2018, 18:41
692
Суспільство, Медицина

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у рамках візиту до Маріуполя ознайомився з ходом виконання робіт з утеплення фасаду будівлі обласної лікарні та її реконструкцією в цылому. Також він поспілкувався з представниками засобів масової інформації та відповів на їх запитання.  

Прем’єр-міністр України розповів, що охорона здоров’я є основним пріоритетом для нього. Він відзначив значимість створення лікарні третього рівня у Маріуполі з сучасним обладнанням.

«За підтримки Уряду у Маріуполі буде створено кардіоцентр. Тобто на мою думку, вже у 2018 році доступність медичних послуг у мешканців міста та прилеглих територій буде на багато кращою», - підкреслив Володимир Гройсман.

Відповідаючи на питання журналістів, він розповів про зміни у роботі фіскальної служби. За його словами, у цій галузі вже впроваджено багато електронних сервісів. Але ще необхідно  допрацювати сервіси митниці та зупинити контрабанду, що дасть змогу наповнювати бюджет.  Разом з тим, Прем’єр підкреслив, що стосунки бізнесу та ДФС вже вийшли на якісно новий рівень.