A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольські дитячі сади готові до відкриття 1 червня

28 травня 2020, 18:13
541
Суспільство, Освіта

71 дошкільний заклад Маріуполя відкриє свої двері вже 1 червня. Для організації безпечного перебування дітей в садах Міністерство охорони здоров'я і освіти розробили ряд профілактичних заходів. На їх реалізацію з міського бюджету було виділено близько 2 млн грн. Міський голова Вадим Бойченко особисто проконтролював хід забезпечення дитячих садків необхідними матеріалами.
 

З 1 червня дитячі сади починають свою роботу. Для цього ми системно опрацювали питання безпеки. Закупили все, що необхідно для дотримання заходів. Нашим завданням було забезпечити 6 тисяч дітей та персонал установ всім необхідним, і ми з нею впоралися,
підкреслив мер.

Так, були закуплені термометри, антисептична рідина, антибактеріальне мило, рукавички, медичні маски, паперові рушники, деззасоби і сміттєві пакети. Всі засоби закуплені у необхідній кількості на кожний дошкільний заклад. Протягом декількох днів їх доставлять в дитячі садки.

У свою чергу, заступник міського голови Олександр Кочурін розповів про регламент роботи дитячих садків в умовах адаптивного карантину.

«Серед обов'язкових вимог - наявність медичної довідки про стан здоров'я дитини, щоденний температурний скринінг, масковий режим, наявність антисептика, щоденна дезінфекція приміщень кожні дві години і відокремлений збір засобів індивідуального захисту», - розповів він.

Так, для отримання довідки про епідемічний стан батькам необхідно зателефонувати своєму лікарю. Відповівши на кілька запитань, доктор призначить день і час, коли можна буде забрати довідку. Далі, до 30 червня, дитина повинна пройти обов'язковий медогляд. Дітей приймати в групи будуть тільки на вулиці, на вході і протягом дня буде проводиться температурний скринінг. Вихователі повинні будуть знаходиться в засобах індивідуального захисту. Самі діти в масках тільки приходять до установи, а знаходяться в групі без них. Також обов'язковим стане регулярне дезинфікуюче прибирання - кожні дві години. Батьківські збори будуть проходити тільки в онлайн режимі.

Заступниця міського голови Ксенія Сухова підкреслила, що між садами і медустановами налагоджений алгоритм комунікації. При появі у дитини перших симптомів захворювання, інформацію одразу ж передадуть педіатру, для надання своєчасного лікування та дотримання необхідних заходів обсервації.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.