A-A+vision

Новини

Назад

Дмитро Разумков нагородив прикордонників Маріупольського загону морської охорони

21 листопада 2019, 16:35
534
Суспільство

Сьогодні з робочим візитом до Маріуполя приїхав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков. В ході візиту він нагородив кращих прикордонників Маріупольського загону морської охорони. Крім того, спікер піднявся на борт катера «Донбас».

«Поспілкувався з особовим складом корабля, з офіцерами. Ми будемо допомагати для того, щоб умови несення служби, їх забезпечення було більш якісним», - розповів Дмитро Разумков.

За його словами, мета приїзду до Маріуполя - ознайомлення з ситуацією в Азовському морі та регіоні. Спікер парламенту висловив упевненість, що Маріупольський морський торговельний порт може залучити значні інвестиції. Також торкнувся проблеми автотранспортного та залізничного сполучень. Дмитро Разумков зазначив, що вже відремонтували трасу Маріуполь-Запоріжжя. У планах реалізовувати подібні проекти в подальшому.

Також Дмитро Разумков прокоментував ситуацію щодо реінтеграції тимчасово окупованих територій: «Для того, щоб повернути території, потрібно спочатку повернути людей. Для того, щоб повернути людей фізично - їх потрібно повернути ментально. Необхідно їм показати, що ми дійсно до цього прагнемо на прикладі конкретних реалізованих проектів».

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram