vision

Медіа

Назад

Військова хода та флешмоб: у Маріуполі відзначили День Державного Прапора України

23 серпня 2019, 18:52
920
Суспільство, Культура

У Театральному сквері відбулося святкування Дня Державного Прапора України. Захід розпочався з урочистої ходи військових. Після чого на сцені відбувся виступ духового оркестру камерної філармонії. На заході були присутні перший заступник міського голови Михайло Когут і заступник міського голови Михайло Івченко.

Військові разом з шестиметровим прапором колоною пройшли від вулиці Грецькій до Театрального скверу. Тут представники всіх підрозділів, які дислокуються в Маріуполі, залишили на державному символі свої підписи та побажання. Потім прапор передадуть до музею.

На сцені для маріупольців українські мелодії зіграв духовий оркестр камерної філармонії. Солісткою виступила відома оперна співачка Анна Іванішко.

 У сквері розгорнувся тематичний ярмарок. Всі бажаючі могли побачити вироби від народних умільців та учасників фестивалю інклюзивної творчості, ознайомитися з історичною виставкою від музею народного побуту та сфотографуватися на фоні млинів, розфарбованих у кольори українського прапора. Діти із задоволенням малювали патріотичні малюнки і брали участь в різноманітних майстер-класах.

Маріупольські творчі колективи провели танцювальний батл. Після чого, присутні змогли взяти участь в флешмобі і разом заспівати Гімн України.