Учні шкіл змагаються у «Веселих стартах»

25 жовтня 2017, 07:58
862
Спорт

Вчора в ЗОШ №54 відбулися змагання «Веселі старти» серед учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл Приморського району. Спортивні змагання включали в себе вправи на швидкість, влучність, спритність і технічність.

Кожну з 10-ти шкіл представляла команда з учнів у супроводі свого вчителя - від розминки до фінішу. Дух суперництва та підтримка друзів допомагала  юним спортсменам показувати високі результати.

Оцінювали хід змагань фахівці МЦФЗН  «Спорт для всіх», які були задіяні в суддівській комісії та в підбитті підсумків.

По результатам «Веселих стартів» перемогу серед учнів 4-х класів Приморського району здобула команда ЗОШ №32. Другу сходинку посіла Гімназія №2, а третю  - ЗОШ №37.

Школи-переможці Приморського району візьмуть участь у міських змаганнях на базі ФОК. За підсумками районних змагань, грамоти та ігрові набори «Містечка» отримає кожна команда, що зайняла призове місце.