Новини

Назад

Маріуполь відзначився перемогами у відкритому Кубку України з бодібілдингу та фітнесу

16 квітня 2018, 10:33
148
Спорт

Цього уїк-енду у Києві пройшов відкритий Кубок України з бодібілдингу та фітнесу. На ньому відзначилися дві спортсменки з Маріуполя, які завоювали золоті медалі.

Слід зазначити, що ці змагання були відбірковими для спортсменів з усієї України на майбутній чемпіонат Європи. Тому біля 200 учасників з усіх регіонів країни прийняли участь у ньому. Вони змагалися в категоріях:  бодібілдинг, класичний бодібілдинг, бодіфітнес, фітнес, менсфізік, велнес і фітнес-Бікіні.

Маріуполь гідно виступив на чемпіонаті. Так, золоті  медалі завоювали: багаторазова переможниця різних внутрішніх чемпіонатів, турнірів і кубків Ганна Білоусова (категорія фітнес бікіні до 162 см) та призерка чемпіонату України Яна Поликовська (категорія фітнес бікіні до 166 см). Вони стали членами збірної України IFBB, а також будуть представляти наше місто, регіон та всю країну на майбутньому чемпіонаті Європи.

Вітаємо спортсменок, їх головного тренера збірної Донецької області IFBB Дмитра Сапах з перемогою і бажаємо їм подальших успіхів!