ФК «Маріуполь» провів матч з «Олімпіком»

13 липня 2020, 09:21
510
Спорт

В рамках поєдинку 30-го туру української Прем'єр-ліги ФК «Маріуполь» зустрівся з «Олімпіком». Гра закінчилася не на користь маріупольських футболістів - 1: 4. Про це повідомляє прес-служба футбольного клубу.

Гра почалася для азовців з двох голів у їх ворота. На 8-й хвилині нападник «Олімпіка» Тарас Завійський пробив під поперечину. Через п'ять хвилин Максим Дегтярьов в підкаті вибив м'яч з-під ніг Гальчука. Як підсумок - 0: 2. На 28-й хвилині Тарас Завійський забив третій гол.

Другий тайм розпочався з атак маріупольців. Андрій Кулаков з трьох метрів влучив у воротаря. На 66-й хвилині Дмитро Мішньов ударом головою в дальній кут зміг принести гол для «Маріуполя». У підсумку гра завершилася з результатом - 1: 4.