Маріупольські спортсмени здобули перемогу на чемпіонатах

26 березня 2021, 09:35
499
Спорт

Спортсмени міста продовжують примножувати перемоги. Нещодавно відзначились у плаванні та настільному тенісі.

У плавальному басейні КДЮСШ "Прометей" відбувся Чемпіонат міста Маріуполя з плавання. У змаганні взяли участь 190 спортсменів. Змагання проводилися за двома віковими категоріями. Плавці одержали 24 медалі.

Також у Бахмуті відбувся чемпіонат Донецької області з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями слуху. У заході взяли участь спортсмени з 6 міст: Бахмут, Костянтинівка, Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ та Покровськ. Маріупольці стали переможцями у командній грі, а у індивідуальному заліку кращою стала маріупольчанка Ганна Бура, бронзову нагороду серед чоловіків завоював Антон Бурий.