Городянам

Назад

Головний спеціаліст відділу аналізу податкових надходжень та контрольно-перевірочної роботи

Напрям роботиЕкономіка
ПідрозділДепартамент з питань економіки
Дата оголошення конкурсу20.03.18

Вимоги: громадянство України; наявність економічної або фінансової освіти; наявність стажу роботи за фахом - економічний аналіз не менш ніж три роки; володіння комп'ютерними програмами пакету Office на рівні досвідченого користувача; фахівець повинен вміти аналізувати великі масиви даних; вміння роботи в команді.

Обов’язки:

  • проведення аналізу значного масиву даних з підготовкою висновків про можливі факти ухилення від сплати місцевих податків і платежів;
  • ведення переписки з контролюючими органами з питань формування баз даних про платників податків та обов'язкових платежів (місцевий бюджет), а також про ініціювання перевірок відповідних платників;
  • проведення інспекційних відвідувань і невиїзних інспекцій в області дотримання суб'єктами підприємницької діяльності законодавства про оплату праці та його лігалізаціі.

Для участі у конкурсі необхідно подати електронну декларацію. Додаткову інформацію можна отримати на сайті nazk.gov.ua/deklaraciya та в управлінні планування та розвитку персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління планування та розвитку персоналу міської ради (вул.Енгельса 26/2, каб. 87).