Маріупольські футболісти з успіхом обіграли херсонський «Кристал»

13 серпня 2020, 13:40
455
Спорт

В рамках підготовки до нового сезону ФК «Маріуполь» провів другий спаринг. Суперником став херсонський «Кристал», який готується до старту в Першій лізі. Підсумок - 5: 1 на користь азовців.

Як повідомляє прес-служба футбольного клубу, незважаючи на товариський статус матчу, обидві команди з перших хвилин почали активно боротися за перемогу. «Кристал» в перші 15 хвилин створив кілька моментів біля воріт Кудрика, але потім ініціативою заволоділи маріупольці. На 20-й хвилині Топалов увірвався в штрафну і пробив повз голкіпера - 1: 0. Через 6 хвилин херсонці зрівняли рахунок.

На початку другого тайму азовці ще двічі обіграли гостей. Спершу Бондаренко майстерно виконав «стандарт», а потім Путря забив гол. На 65-й хвилині у ворота суперників забив м'яч Кірюханцев.

Свій наступний спаринг ФК «Маріуполь» проведе 15-го серпня. У Запоріжжі маріупольці зіграють з «Зорею».