ФК «Маріуполь» зустрівся на полі з «Десною»

02 березня 2020, 10:18
347
Спорт

Футбольний клуб «Десна» приймав «Маріуполь» в рамках 20-го туру української Прем'єр-ліги. Наші футболісти не змогли обіграти суперників. Рахунок - 4: 0. Про це повідомляє прес-служба ФК «Маріуполь».

У першому таймі гол, після подачі з кутового, оформив Тотовіцький. Азовці спробували відразу ж організувати свою відповідь, але тиск на ворота господарів конвертувати вдалося тільки в «стандарти». А ось «Десна» на 21-й хвилині збільшила свою перевагу. Щільний удар Калітвінцева Гальчук перевів на кутовий, після якого Тотовіцикий оформив дубль.

Після перерви маріупольці великими силами пішли вперед, господарі в свою чергу проводили швидкі контратаки. На 58-й хвилині Муравський сфолив на Філіппова, який сам виконав покарання. Крапку в компенсований час поставив Калітвінцев з меж воротарського, замкнувши передачу партнера.