Баскетболісти збірної України здобули перемогу в товариському матчі

13 червня 2018, 17:12
781
Спорт

У Києві стартували серії товариських матчів перед підготовкою до чемпіонату Європи U - 20 з баскетболу. Наші спортсмени зустрілися зі своїми однолітками з Білорусі. У складі національної збірної грає маріуполець Марк Боднар.

Перша чверть була дуже напружена: господарі паркету змогли залишити перевагу за собою 18:17. Друга чверть виявилася більш райдужною для збірної України, наші баскетболісти зробили ривок 14:1. Це дозволило піти на перерву з відривом від противника у вісім очок.

Після перерви гості, відновивши сили, почали нав'язувати активну боротьбу 22:17. Заключна чверть поєдинку почалася за сценарієм збірної України. Виділився триочковий кидок Іллі Тіртішніка, який збільшив перевагу в +13. Після сирени перевага виявилася за нашими спортсменам - 70:64.