Прозрачный город

Объявления об обсуждении проектов и регуляторных актов

По датам
Поиск
Дата размещенияОбъявленияФайлы
11.09.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом у новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення Міської рад № 7/35-3119 від 26.09.2018 «Про затвердження Положення про облік, передачі в оренду майна, яке належить до міської комунальної власності»

Мета прийняття даного регуляторного акту: підвищення ефективності використання майна, що належить до міської комунальної власності.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту даного акту.

Зауваження та пропозиції можна направити за адресою: 87500 м. Маріуполь, пр. Миру, 70,  та на електронну пошту: activy.dept@mariupolrada.gov.ua

Анализ регуляторного впливу + М_тест (docx, 52.2 KB)Проект рішення _ регуляторного акту (docx, 101.0 KB)
19.07.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом у новій редакції» департамент з питань економіки Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Маріупольської міської ради «Про організацію  та  проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «АзовАкваІнвест».

Мета прийняття даного регуляторного акту: 

вибір на конкурентних засадах керуючої компанії індустріального парку «АзовАкваІнвест», шляхом організації та проведення відкритого конкурсу.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту даного акту.

Зауваження та пропозиції можна направити за адресою: 87500 м.Маріуполь, пр.Миру, 70 та на електронну пошту dep.econom@mariupolrada.gov.ua

Проект_рішення (docx, 44.5 KB)АНАЛІЗ_регуляторного_впливу+М-тест (docx, 42.8 KB)
15.07.19

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження порядку погодження паспортів фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Маріуполя» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає встановлення порядку оформлення документації на ремонт, реконструкцію і реставрацію фасадів будинків та споруд (в тому числі об’єктів культурної спадщини) та порядку погодження головним управлянням містобудування та архітектури Маріупольської міської ради паспортів опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Маріуполя для збереження умов цілісного візуального сприйняття архітектурних ансамблів та домінантів культових споруд, міських перспектив та інших місто утворюючих факторів.

Проект регуляторного акту буде розміщено до 15.07.2019 на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Італійській, 90 головне управління містобудування і архітектури міської ради (телефон для консультації (0629) 588427) або на електрону адресу – guma@mariupolrada.gov.ua.    

Проект рішення (doc, 50.0 KB)Порядок погодження паспортів опорядження фасадов (docx, 2.5 MB)Тест малого підприємництва (doc, 108.0 KB)Аналіз регуляторного впливу (doc, 110.5 KB)
26.06.19

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволу (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) на порушення об’єктів благоустрою на території м. Маріуполя» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає виконання вимог ст.26-1 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та  приведення у відповідність до вимог Постанови Кабінету Міністрів України  від 30.10.2013 № 870 «Про затвердження типового Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів.

Проект регуляторного акту буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87525, м.Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена,62, інспекція міської ради з благоустрою м.Маріуполя (телефон для консультації (0629) 52-98-79) або на електрону адресу – blagoustr@mariupolrada.gov.ua

Проект рішення (docx, 40.2 KB)Аналіз регуляторного впливу + М-тест (docx, 41.1 KB)
19.06.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення електронних земельних торгів» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та фізичними і юридичними (незалежно від форми власності, підпорядкованості та сфери діяльності) особами. Метою є вдосконалення земельних відносин у сфері земельних правовідносин на основі встановлення єдиного механізму продажу прав на земельні ділянки.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 19.06.2019 на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр. Миру, 70 Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу –activy.dept@mariupolrada.gov.ua

Проект рішення про затвердження положення про порядок проведення електронних земельних торгів 11.05.19 (doc, 34.5 KB)Положення про порядок проведення електронних земельних торгів (docx, 33.3 KB)Аналіз + М-Тест (doc, 168.5 KB)
19.06.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження умов надання земельних ділянок на території Маріупольської міської ради» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та фізичними і юридичними (незалежно від форми власності, підпорядкованості та сфери діяльності) особами. Метою є вдосконалення земельних відносин у сфері земельних правовідносин на основі встановлення єдиного механізму продажу прав на земельні ділянки.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 19.06.2019 на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр. Миру, 70 Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу – activy.dept@mariupolrada.gov.ua

Аналіз + М-Тест (doc, 193.5 KB)Проект рішення про затвердження умов надання земельних ділянок (doc, 79.0 KB)
21.05.19

Виконком Маріупольської міської ради інформує про розробку Проекту рішення міської ради «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів та багажу у електричному та автомобільному транспорті комунального підприємства «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління».            

Зміст проекту: підвищення тарифу по перевезенню пасажирів і провезення багажу в міському електротранспорті та автобусах, що працюють в звичайному режимі на маршрутах м Маріуполя.  

МЕТА ПРИЙНЯТТЯ ДАНОГО РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Поліпшення фінансового стану підприємства з метою зниження збитковості, відновлення технічного ресурсу рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі і інших об'єктів міського комунального транспорту і поліпшення якості послуг, що надаються комунальним транспортом.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту: Департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради, 87500, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, тел.33-43-31. E-mail: transport.dept@mariupolrada.gov.ua. Проект регуляторного акту буде розміщений на веб-сайті Маріупольської міської ради - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за вищевказаною адресою.

Проект рішення (docx, 31.7 KB)Аналіз_регуляторного_впливу_+_М-тест (docx, 51.9 KB)
21.05.19

Виконком Маріупольської міської ради інформує про розробку Проекту рішення міської ради «Про узгодження тарифів на перевезення пасажирів у транспортних засобах, які працюють у режимі маршрутного таксі на міських маршрутах м. Маріуполя».

Зміст проекту: підвищення тарифу по перевезенню пасажирів  у транспортних засобах, які працюють у режимі маршрутного таксі на міських маршрутах м. Маріуполя.

МЕТА ПРИЙНЯТТЯ ДАНОГО РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Забезпечення належної якості та безпеки надання послуг пасажирського автомобільного транспорту  загального користування. Розвиток  пасажирського автомобільного транспорту  загального користування. Забезпечення покриття тарифами на перевезення пасажирів економічно обґрунтованих витрат на надання транспортних послуг.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту: Департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради, 87500, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, тел.33-43-31. E-mail: transport.dept@mariupolrada.gov.ua. Проект регуляторного акту буде розміщений на веб-сайті Маріупольської міської ради - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за вищевказаною адресою.

Проект рішення (docx, 27.0 KB)Аналіз_регуляторного_впливу_+_М-тест (docx, 48.1 KB)
22.04.19

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому Маріупольської міської ради від 22.03.2017 № 46» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: внесення змін до пунктів 5.5.3-5.5.5 підрозділу 5.5 «Естетичні вимоги» розділу 5. «Вимоги до розміщення зовнішньої реклами» у зв’язку з технічною помилкою, уточнити розміри рекламних засобів на території міста та затвердити новий коефіцієнт в центральній частині міста при розрахунку плати за розміщення рекламних конструкцій.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Італійській, 90 головне управління містобудування і архітектури міської ради (телефон для консультації (0629) 588425) або на електрону адресу – reklama.guga@gmail.com

Про внесення змін до рішення виконкому Маріупольської міської ради від 22.03.2017 №46 (doc, 26.5 KB)Положення (doc, 141.0 KB)ТЕСТ (doc, 94.5 KB)Анализ -3 (doc, 81.0 KB)
22.03.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом у новій редакції» департамент з питань економіки Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження положень про місцеві податки та збори м. Маріуполі та їх ставок».

Мета прийняття даного регуляторного акту: 

збалансування податкових надходжень до міського бюджету міста Маріуполя, а також систематизації рішень міської ради з питань податків та зборів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту даного акту.

Зауваження та пропозиції можна направити за адресою: 87500 м.Маріуполь, пр.Миру, 70 та на електронну пошту dep.econom@mariupolrada.gov.ua

Проект рішення (docx, 52.3 KB)Аналіз регуляторного впливу (docx, 60.8 KB)
21.03.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Маріупольської міської ради від 28.09.2016 № 7/11-729 «Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та фізичними і юридичними (незалежно від форми власності, підпорядкованості та сфери діяльності) особами. Метою є вдосконалення земельних відносин у сфері земельних правовідносин на основі встановлення єдиного механізму продажу прав на земельні ділянки.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр. Металургів, 25 Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу – uzo.marsovet@i.ua.

Аналіз регуляторного впливу (docx, 42.4 KB)Тест малого підприємництва (docx, 27.7 KB)Положення (doc, 1.7 MB)
20.02.19

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» Департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про внесення змін в додаток № 3 до рішення виконавчого комітету міської ради № 1 від 17.01.2018р. «Про організацію безпечного проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями міста Маріуполя» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю. 

Зміст проекту передбачає внесення змін до  додатку № 3 «Калькуляція вартості послуг з розробки маршруту руху автомобільними дорогами, вулицями міста Маріуполя великогабаритних та великовагових транспортних засобів» в частині збільшення вартості послуг з розробки маршруту руху автомобільними дорогами, вулицями міста Маріуполя великогабаритних та великовагових транспортних засобів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою:  вул.  Миколаївська, 92, м. Маріуполь, Донецька область, 87500, Департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської телефон для консультації (0629) 33-43-31, (0629) 33-52-15 або на електрону адресу transport.dept@mariupolrada.gov.ua

Проект_рішення (docx, 32.3 KB)Калькуляція (xlsx, 17.6 KB)Аналіз_регуляторного_впливу (docx, 23.8 KB)
01.02.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення «Про порядок продажу прав на земельні ділянки у м. Маріуполі» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та фізичними і юридичними (незалежно від форми власності, підпорядкованості та сфери діяльності) особами. Метою є вдосконалення земельних відносин у сфері земельних правовідносин на основі встановлення єдиного механізму продажу прав на земельні ділянки.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр. Металургів, 25 Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу – uzo.marsovet@i.ua.

Аналіз регуляторного впливу (doc, 166.5 KB)Положення (docx, 34.3 KB)Проект рішення про затвердження положення (doc, 34.0 KB)
23.01.19

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території м. Маріуполя, затвердженого рішенням виконкому Маріупольської міської ради від 22.03.2017 № 46» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: внесення змін до пунктів 5.5.3-5.5.5 підрозділу 5.5 «Естетичні вимоги» розділу 5. «Вимоги до розміщення зовнішньої реклами» у зв’язку з технічною помилкою, уточнити розміри рекламних засобів на території міста та затвердити новий коефіцієнт в центральній частині міста при розрахунку плати за розміщення рекламних конструкцій.

Проект регуляторного акту буде розміщено 28.01.2019 на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Італійській, 90 головне управління містобудування і архітектури міської ради (телефон для консультації (0629) 58-84-25 або на електрону адресу – reklama.guga@gmail.com.

Проект рішення (doc, 27.5 KB)Додаток 1 (doc, 140.5 KB)Аналіз регуляторного впливу (doc, 83.5 KB)ТЕСТ (doc, 94.5 KB)
18.01.19

Виконком Маріупольської міської ради інформує про розробку Проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 22.10.2018 № 444 «Про затвердження коефіцієнта співвідношення та тарифів на проїзд та перевезення багажу у транспортних засобах комунального підприємства «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління».            

Зміст проекту: підвищення тарифу по перевезенню пасажирів і провезення багажу в міському електротранспорті та автобусах, що працюють в звичайному режимі на маршрутах м Маріуполя. 

Мета прийняття даного регуляторного акту:

Поліпшення фінансового стану підприємства з метою зниження збитковості, відновлення технічного ресурсу рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі і інших об'єктів міського комунального транспорту і поліпшення якості послуг, що надаються комунальним транспортом.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту: Департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради, 87500, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, тел.33-43-31. E-mail: transport.dept@mariupolrada.gov.ua Проект регуляторного акту буде розміщений на веб-сайті Маріупольської міської ради - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за вищевказаною адресою.

Проект рішення (docx, 30.1 KB)Аналіз_регуляторного_впливу_+_М-тест (docx, 51.0 KB)
18.01.19

Виконком Маріупольської міської ради інформує про розробку Проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 27.02.2017 №6 «Про узгодження тарифів на проїзд в автобусах, які працюють  в режимі маршрутного таксі на маршрутах м. Маріуполя».

Зміст проекту: узгодження тарифів на проїзд в автобусах, які працюють у режимі маршрутного таксі на маршрутах м. Маріуполя».

Мета прийняття даного регуляторного акту:

Метою затвердження рішення ««Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 27.02.2017 №6 «Про узгодження тарифів на проїзд в автобусах, які працюють  в режимі маршрутного таксі на маршрутах м. Маріуполя» є  поліпшення якості послуг, що надаються автомобільним транспортом, що працює  у режимі маршрутного таксі на  маршрутах м. Маріуполя, керуючись ст. 144 Конституції України, ст.ст.30,40,59,73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту: Департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради, 87500, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, тел.33-43-31. Проект регуляторного акту буде розміщений на веб-сайті Маріупольської міської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за вищевказаною адресою.

Проект рішення Про внесення змін до рішення виконкому (docx, 30.7 KB)Аналіз регуляторного впливу (docx, 32.6 KB)Додаток 1 (doc, 78.5 KB)
18.12.18

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення Маріупольської міської ради від 14.04.2009 №5/31-5221 «Об утверждении порядка осуществления самоуправляющегося контроля за использованием земель в г. Мариуполе» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає внесення змін до порядку здійснення самоврядного контролю з метою урегульовання відносин між місцевими органами виконавчої влади та фізичними і юридичними (незалежно від форми власності, підпорядкованості та сфери діяльності) особами, що виникають у процесі здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель м. Маріуполя.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика» mariupolrada.gov.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр. Металургів, 25, департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу – activy.dept@mariupolrada.gov.ua.

Проект рішення та аналіз (doc, 127.0 KB)
14.09.18

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Маріуполя» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між суб’єктами господарювання, на які поширюються Правила, та комунальним підприємством «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» у процесі скиді стічних вод у систему централізованого водовідведення.

Мета проекту: єдиний механізм контролю за скиданням споживачами забруднюючих речовин у міську каналізаційну мережу, умов скиду та заходів впливу при їх порушенні та рівності прав, законних інтересів усіх суб’єктів господарської діяльності у сфері водовідведення

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради»

http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Митрополитська,5, Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради, або на електронну адресу – DRGKI@mariupolrada.gov.ua.

Додаток (doc, 216.0 KB)Аналіз регуляторного акту (docx, 28.7 KB)ПРОЕКТ РІШЕННЯ (docx, 20.3 KB)додаток1 (docx, 14.9 KB)додаток2 (docx, 19.1 KB)додаток3 (docx, 14.4 KB)додаток4 (docx, 23.1 KB)додаток5 (docx, 15.1 KB)додаток6 (docx, 15.1 KB)додаток7 (docx, 18.9 KB)додаток8 (docx, 17.6 KB)додаток9 (docx, 15.3 KB)додаток10 (docx, 15.7 KB)
15.08.18

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження коефіцієнта співвідношення та тарифів на проїзд та перевезення багажу у транспортних засобах комунального підприємства «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади, КП «МТТУ» та фізичними особами, які отримують транспортні послуги.

Мета проекту: приведення тарифів на проїзд та перевезення багажу у транспортних засобах комунального підприємства «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» у відповідність до економічно обґрунтованих.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради»

http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, Департамент транспорту та зв᾽язку Маріупольської міської ради, або на електронну адресу – transport.dept@mariupolrada.gov.ua.

Анализ регуляторного влияния (docx, 28.2 KB)Проект решения по тарифам (docx, 29.5 KB)
01.08.18

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконкому міської ради віл 22.03.2017 №46» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: внесення змін до пунктів 5.5.3-5.5.5 підрозділу 5.5 «Естетичні вимоги» розділу 5. «Вимоги до розміщення зовнішньої реклами» у зв’язку з технічною помилкою, уточнити розміри рекламних засобів на території міста та затвердити новий коефіцієнт в центральній частині міста при розрахунку плати за розміщення рекламних конструкцій.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Італійській, 90 головне управління містобудування і архітектури міської ради (телефон для консультації (0629) 588425) або на електрону адресу – reklama.guga@gmail.com.

Анализ (doc, 83.5 KB)Пояснювальна записка (doc, 30.5 KB)Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконкому міськох ради від 22.03.2017 №46 (doc, 40.0 KB)