vision

Опитування

Назад

Некрасовський Юрій Якович – голова Кальміуського районного клубу туристів.

Відомий у м. Маріуполі журналіст, репортер, письменник, краєзнавець, мандрівник. Автор книг про історію міста Маріуполя, металургійний комбінат ім. Ілліча. Завдяки Юрію Яковичу туризм у Маріуполі набув популярності та привабив у свої ряди численних послідовників. Клуб нараховує більш 2 тис. чоловік, більшість з яких, є працівниками підприємств групи «МЕТІНВЕСТ». Організував школу туристів, де особисто викладав основи туризму. Випускники школи стали екскурсоводами та інструкторами турів, походів. Зібрав історичні факти про металургійний комбінат ім. Ілліча, за якими написав книжку «Огненне століття», присвячену флагману чорної металургії України.

 

 

Яйлоян Генрик Арутюнович – голова правління ТОВ «Управління механізації «БУДМАШ».

Засновник громадської організації «Асоціація національних меншин Донецької області «СПІВДРУЖНІСТЬ», яка об′єднує понад сорок громадських організацій Донецької області. Засновник та керівник вірменської громади у м. Маріуполі, що має власну Недільну школу, танцювальний колектив. Вірменська громада приймає активну участь у громадському житті м. Маріуполя: організовує благодійні концерти, виїзну вірменську національну кухню, в рамках проведення міських свят. Яйлоян Г.А. займається благодійною діяльністю: допомагає малозабезпеченим вірменським сім’ям Донецької області. Також ним було організоване безкоштовне гаряче харчування для всіх мешканців МКР «Східний» протягом кількох днів після обстрілу 24.01.2015.

 

 

Танабаш Іван Лазарович – директор ТОВ «Маріупольська автобаза».

ТОВ «Маріупольська автобаза» під керівництвом Танабаша Івана Лазаровича приймала активну участь в будівництві житлових мікрорайонів міста Маріуполя. Працівники ТОВ «Маріупольська автобаза» були задіяні у будівництві дитячих садків, лікарень, торгівельних та спортивних центрів м. Маріуполя. Також працівники автобази приймали участь в будівництві церкви на МКР «Східний». У 2018 році неодноразово надавав допомогу військовим, а саме: ремонт машин та військового обладнання, надання автомобільних запчастин. Іван Танабаш своїм прикладом та активною громадською позицією вносить особистий вклад у розвиток міста Маріуполя та сприяє просуванню позитивного іміджу нашого міста в Україні.

 

 

Хараберюш Олександр Іванович – заступник начальника головного відділу контррозвідки Управління Служби безпеки України в Донецькій області, полковник. (Посмертно)

За три роки проведення АТО під керівництвом Олександра Івановича Хараберюша здійснено понад 120 затримань членів терористичних угруповань і диверсійно-розвідувальних груп. Реалізовано резонансні кримінальні провадження, в тому числі за державну зраду та шпигунство. Олександр Хараберюш брав безпосередню участь у затриманні членів терористичних угруповань, що здійснювали і організовували теракти в місті Маріуполі: захоплення будівлі Маріупольського міського управління міліції 09.05.2014, обстріл прикордонників 14.06.2014, обстріл сел.. Сартана 14.10.2014 та інші. Крім того, неодноразово ним було попереджено низку терактів в м. Маріуполі, як результат – збереження життя мирних жителів Міста. Підрозділ контррозвідки під керівництвом Олександра Хараберюша брав участь в організації бойових операцій, локалізації фізичних сил ворога, здійснював цілодобове контррозвідувальне забезпечення українських військових. Враховуючи вищенаведене, в результаті активної протидії злочинним намірам супротивника, спрямованим на дестабілізацію ситуації в громадянському суспільстві та безпосередньо в м. Маріуполі, полковник Хараберюш виступив серйозною перешкодою для супротивника. 31 березня 2017 року у центрі Маріуполя Олександр Іванович трагічно загинув під час виконання службових обов’язків із забезпечення захисту жителів м. Маріуполя від терористичних загроз.

Кандидати для нагородження званням «Почесний громадянин міста Маріуполя»
Початок10.05.18
Закінчення22.05.18
01. Чи підтримуєте Ви кандидатуру Некрасовського Юрія Яковича – голови Кальміуського районного клубу туристів для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Маріуполя»?
Так
13%
682 голоси
Ні
87%
4 532 голоси
02. Чи підтримуєте Ви кандидатуру Яйлояна Генріка Арутюновича – голови правління ТОВ «Управління механізації «БУДМАШ» для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Маріуполя»?
Так
58%
3 006 голосів
Ні
42%
2 208 голосів
03. Чи підтримуєте Ви кандидатуру Танабаш Івана Лазаровича – директора ТОВ «Маріупольська автобаза» для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Маріуполя»?
Так
6%
298 голосів
Ні
94%
4 916 голосів
04. Чи підтримуєте Ви кандидатуру Хараберюша Олександра Івановича – заступника начальника головного відділу контррозвідки Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, полковника для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Маріуполя» (посмертно)?
Так
86%
3 930 голосів
Ні
14%
622 голоси