vision

Опитування

Назад


Ярмонов Ігор Петрович –
заслужений майстер спорту України, міжнародний майстер, чотирьохкратний чемпіон світу, десятикратний чемпіон України, срібний і бронзовий призер чемпіонатів світу з шахів серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. 
Титулований маріупольський шахіст і єдиний в Маріуполі, хто сім разів брав участь у Всесвітніх шахових Олімпіадах в складі міжнародної збірної команди шахістів з порушенням опорно-рухового апарату. Також, займається шаховою композицією, становить шахові задачі та етюди, має понад 250 публікацій у вітчизняних і всесвітньо відомих шахових виданнях.
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України з врученням пам’ятного знаку.

Заслуги перед містом Маріуполь кандидата на присвоєння звання «Почесний громадянин»
Відомий український шахіст, маріупольський спортсмен зі світовим ім’ям, активіст у сфері популяризації шахової гри та здорового способу життя серед дітей та молоді. 
З 2002 до 2018 року був членом міжнародної збірної команди шахістів з порушенням опорно-рухового апарату (IPCA), у складі якої брав участь у Всесвітніх шахових Олімпіадах у Словенії, Італії, Германії, Турції, Норвегії, Азербайджані та Грузії.
Також Ярмонов І.П. є представником шахістів з порушенням опорно-рухового апарату у комісії з шахів серед інвалідів Федерації шахів України.
Окрім активної участі у шахових змаганнях, Ігор Петрович має вагомі здобутки у шаховій композиції, складає шахові задачі та етюди, має понад 250 публікацій у вітчизняних та всесвітньо відомих шахових виданнях різних країн Європи та світу.
З 1986 року і до нині Ігор Ярмонов активний відвідувач і учасник спортивних заходів Маріупольського шахового клубу, популяризатор гри в шахи серед людей з інвалідністю. Неодноразово виступав суддею шахових змагань серед людей з інвалідністю. 
Ігор Петрович Ярмонов своїм прикладом та активною громадською позицією вносить особистий вклад у виховання підростаючого покоління міста Маріуполя, а професійними досягненнями – сприяє розвитку міста Маріуполя, просуванню його позитивного іміджу в Україні та за її межами.

Кандидат для нагородження званням «Почесний громадянин міста Маріуполя»
Початок02.05.19
Закінчення11.05.19
01. Чи підтримуєте Ви кандидатуру Ярмонова Ігоря Петровича – заслуженого майстра спорту України, міжнародного майстра, чотирьохкратного чемпіона світу, десятикратного чемпіона України, срібного і бронзового призера чемпіонатів світу з шахів серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату?
Так
98%
269 голосів
Ні
2%
5 голосів