vision

Опитування

Назад

Запрошуємо взяти участь у голосуванні за представників громадських об’єднань для включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно з програмою «Бюджет громадської участі».
У рамках реалізації програми «Бюджет громадської участі» як складової частини громадського бюджету міста Маріуполя, пропонуємо визначити кандидатів на включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно частини І «Бюджет громадської участі» рішення міської ради від 25.09.2019 р. №7/45-4406 «Про внесення змін до рішення Маріупольської міської ради від 28.02.2018 №7/28-2437 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Маріуполя».
Основними завданнями Експертної ради є:
- здійснення діяльності щодо загальної організації та супроводження громадських ініціатив (бюджету участі) до формування рейтингу проектів. 
- підрахунок голосів, відданих за проекти громадського бюджету;
- сприяння у забезпеченні інформаційної та організаційної підтримки авторів проектів;
- розгляд спірних ситуацій, що виникають у процесі реалізації громадського бюджету при розгляді проектів за зверненнями авторів проектів (або власної ініціативи);
- сприяння у проведенні експертизи проектів перед винесенням на голосування;
- здійснення інших завдань, що сприятимуть реалізації громадського бюджету.
​Онлайн голосування триватиме з 25.06.2020 по 01.07.2020. За результатами голосування буде визначено трьох переможців, що набрали найбільшу кількість голосів, для включення до складу Експертної ради.

1. Сухомлинова Інна Олегівна
1. Прізвище, імʼя, по-батькові: Сухомлинова Інна Олегівна
2. Вік: 29 років
3. Освіта: Вища
4. Назва навчального закладу, який закінчив кандидат: Приазовський державний технічний університет
5. Спеціальність: Промислова теплоенергетика, Інтелектуальна власність
6. Місце роботи: КУ «ПК «Молодіжний».
7. Громадська організація, членом якої є кандидат: ГО «Д2 МАРІУПОЛЬ»
8. Напрямок діяльності громадської організації:
- сприяння пропаганді та популяризації автомобільних видів спорту в Україні, підвищенні їх ролі у всебічному та гармонічному розвитку особи, формуванні здорового способу життя, залученні молоді до занять автоспортом;
- сприяння дотриманню Правил дорожнього руху всіма його учасниками;
- сприянняувихованніморальнотафізичноздоровогопокоління громадськості;
- сприяння створенню умов для спортивно-технічної підготовки молоді.
9. Перелік проектів, реалізованих Вашою організацією: Автослалом (липень 2017); Автоквест (березень 2018); Фото Екстрім (червень 2018); Time Attack (липень 2018); Rally Sprint ( жовтень 2018); Всеукраїнський новорічний Авточелендж (грудень 2018) – фігура – Бренд міста, побудований з автомобілів; Кубок Приазов’я з Джип Спринту ( березень 2019, м.Маріуполь, травень 2019 м.Бердянськ); Відкриття гоночного сезону, Time Attack (квітень 2019); 3 етапи з кільцевих гонок Time Attack(травень – серпень 2019); Автофестиваль (вересень 2019); Змагання з авто слалому «Фігурний пілотаж» під патронатом Депутату ВР -Магера С.В.; Змагання з ралі «Rally Sprint» (жовтень 2019); Автофігура до 8 березня (Тюльпан, побудований з автомобілів) (березень 2020); Автопробіг до Дня пам’яті та примирення (травень 2020); Автопробіг до Дня Європи (травень 2020).
10. Чому Ви хочете брати участь в оцінюванні проектів Програми у складі комісії? Хочу, щоб люди з інших міст полюбили Маріуполь так, як його люблю я. Я бачу, як наше місто змінюється на кращу сторону. Маріуполь повинен статі перлиною Приазов’я. Щоб люди к нам приїжджали – треба реалізовувати цікаві і незвичайні проекти. Тому я хочу бути частиною Експертної ради.

2. Колесніков Владислав Сергійович
1. Прізвище, імʼя, по-батькові: Колесніков Владислав Сергійович
2. Вік: 48 років
3. Освіта: Вища
4. Назва навчального закладу, який закінчив кандидат: Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського
5. Спеціальність: Економіка підприємництва
6. Місце роботи: Голова правління ОСББ «Шевченко 309»
7. Громадська організація, членом якої є кандидат: ГО «Асоціація Автоспорту Приазов’я»,
8. Напрямок діяльності громадської організації: Популяризація автоспорту
9. Перелік проектів, реалізованих Вашою організацією: Вирішення питань, що стосуються розвитку спорту та здорового способу життя, на засадах демократичного управління. Організація виставки авто-мото техніки приуроченої до Дня захисту дітей.
10. Чому Ви хочете брати участь в оцінюванні проектів Програми у складі комісії? Впровадження (поширення) єдиної політики розвиту спорту; захист прав та інтересів членів Організації у відносинах з органами державної влади, посадовими особами, громадськими організаціями, всіма третіми особами

3. Чичера Дмитро Володимирович
1. Прізвище, імʼя, по-батькові: Чичера Дмитро Володимирович
2. Вік: 44 роки
3. Освіта: Вища
4. Назва навчального закладу, який закінчив кандидат: Приазовський державний технічний університет
5. Спеціальність: Менеджмент.
6. Місце роботи: НГО «Маріупольська Асоціація підприємців»; Освітній простір «HALABUDA»; ГО Центр громадських ініціатив «Східна Брама»; МБФ «Український Жіночий Фонд»; ФОП Чичера Д.В.
7. Громадська організація, членом якої є кандидат: НГО «Маріупольська Асоціація підприємців»;ГО Центр громадських ініціатив «Східна Брама».
8. Напрямок діяльності громадської організації: Підтримка, розвиток, захист мікро та малого бізнесу в Приазов’ї;Розвиток неформальної освіти в Приазов’ї
9. Перелік проектів, реалізованих Вашою організацією: «Київський діалог»; «Маріупольський волонтерський центр»; «Підвези лікаря Маріуполь»; Бізнес школа для молоді«Business Camp»; Антикорупційний проект «Corruption is»; Платформа соціального підприємництва в Маріуполі; БУРчік Маріуполь; Бізнес школа від «МАП»; «Маріупольська школа фотографії»; «IT Camp Mariupol»; Creative rangers.
10. Чому Ви хочете брати участь в оцінюванні проектів Програми у складі комісії? Маю значний досвід в організації та управлінні проектами як на рівні міста так і області. Організація не має залежності як від міських структур, так і від фондів, що дає можливість збалансовано проводити оцінку проектів.

4. Головко Яна Олексіївна
1. Прізвище, імʼя, по-батькові: Головко Яна Олексіївна
2. Вік: 46 років
3. Освіта: Вища
4. Назва навчального закладу, який закінчив кандидат: Таганрозький Державний Педагогічний Інститут; Харківський Національний Університет Внутрішніх Справ
5. Спеціальність: Педагог, юрист
6. Місце роботи: Самоорганізація населення «Староміський»
7. Громадська організація, членом якої є кандидат: ГО «Самоорганізація Маріуполя»
8. Напрямок діяльності громадської організації: Захист соціальних, правових, національних, суспільних, економічних та ін.інтересів своїх членів.
9. Перелік проектів, реалізованих Вашою організацією: -
10. Чому Ви хочете брати участь в оцінюванні проектів Програми у складі комісії? Соціальні проекти, які Ви реалізуєте дуже перегукуються з моєю ідеологією – «отримувати радість від того, що допомагаєш людям». Це головна причина, чому я хочу брати участь в оцінюванні проектів.

Голосування за представників громадських організацій для включення до складу Експертної ради за програмою «Бюджет громадської участі»
Початок25.06.20
Закінчення01.07.20
01. Підтримую кандидата:
Сухомлинова Інна Олегівна
11%
206 голосів
Колесніков Владислав Сергійович
14%
259 голосів
Чичера Дмитро Володимирович
56%
1 031 голос
Головко Яна Олексіївна
28%
519 голосів