vision

Прозоре місто

Назад

Вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 82,8 кв.м

Номер13
Спосіб приватизаціїАукціон
СтатусВиключений з програми приватизації
Рік2017
РайонПриморський
Адресапр. Нахімова, 66

Вибір оцінювача об’єкту приватизації.

Вибір за процедурою «ProZorro» не застосовується, оскільки очікувана вартість послуги менша, ніж гранично допустима у системі «ProZorro» (не перевищує  3 000,00 грн.).

Вибір оцінювача об’єкту приватизації проводиться органом приватизації - департаментом міського майна Маріупольської міської ради з оформленням конкурентного листа.

Переможцем буде обрано суб’єкта оціночної діяльності, який має право здійснювати незалежну оцінку об’єкту приватизації (відчуження) та надасть більш дешеву цінову пропозицію щодо послуги з незалежної оцінки.

Письмова пропозиція подається на адресу департаменту міського майна Маріупольської міської ради (пр. Металургів, 25, м. Маріуполь, кабінет № 11, тел.: 58-75-83) у довільній формі особисто (або через уповноваженого представника) чи поштою у строк до 17.11.2017.

Переможець обирається органом приватизації 20.11.2017, договір на виконання послуги укладається протягом наступного робочого дня, оплата за договором – протягом місяця після виконання послуги, строк надання послуги – не більше 5 робочих днів з моменту укладення договору на виконання послуги.

Письмова пропозиція повинна містити найменування суб’єкту оціночної діяльності, найменування об’єкту приватизації (відчуження), вартість послуги у гривнях, строк виконання робіт та надання належно оформленого звіту про оцінку майна (3 екземпляри з кольоровими фотографіями об’єкту оцінки), умови оплати, контактний телефонний номер рецензента.

До пропозиції додаються копії наступних документів:

  • виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців із зазначенням відповідних відомостей;
  • свідоцтва про включення інформації про оцінювача до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів  оціночної діяльності;
  • кваліфікаційного свідоцтва  оцінювача (оцінювачів);

- сертифікату суб’єкту оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України;

- посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача (оцінювачів).

У разі, якщо претендент документально не доведе наявність у нього права проводити незалежну оцінку майна (об’єкту приватизації/відчуження), його пропозиція не буде врахована під час вибору переможця.

 

Вибір рецензента звіту про оцінку майна.

Вибір за процедурою «ProZorro» не застосовується, оскільки очікувана вартість послуги менша, ніж гранично допустима у системі «ProZorro» (не перевищує  3 000,00 грн.).

Вибір рецензента проводиться органом приватизації - департаментом міського майна Маріупольської міської ради з оформленням конкурентного листа.

Переможцем буде обрано суб’єкта оціночної діяльності, який має право рецензувати звіти про оцінку майна, погодиться з умовами, викладеними у цьому оголошенні, та надасть більш дешеву цінову пропозицію щодо послуги з рецензування звіту.

Письмова пропозиція подається на адресу департаменту міського майна Маріупольської міської ради (пр. Металургів, 25, м. Маріуполь, кабінет № 11, тел.: 58-75-83) у довільній формі особисто (або через уповноваженого представника) чи поштою у строк до 17.11.2017 включно.

Переможець обирається органом приватизації 20.11.2017, договір на виконання послуги укладається протягом наступного робочого дня, оплата за договором – протягом місяця після виконання послуги, строк надання послуги – не більше 3 робочих днів з моменту надання замовником виконавцю звіту про оцінку майна.

Письмова пропозиція повинна містити найменування суб’єкту оціночної діяльності, найменування об’єкту приватизації (відчуження), вартість послуги у гривнях, строк виконання робіт та надання належно оформленої рецензії, умови оплати, контактний телефонний номер рецензента.

До пропозиції додаються копії наступних документів:

  • виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців із зазначенням відповідних відомостей;
  • свідоцтва про включення інформації про оцінювача до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів  оціночної діяльності;
  • кваліфікаційного свідоцтва  оцінювача (оцінювачів);

- сертифікату суб’єкту оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України;

- посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача (оцінювачів).

У разі, якщо претендент документально не доведе наявність у нього права рецензувати звіти про оцінку майна, його пропозиція не буде врахована під час вибору переможця.

Результати вибору суб’єктів оціночної діяльності

Оцінка об’єкту приватизації (відчуження): переможець – товариство з обмеженою відповідальністю «Фемікс».

Рецензування звіту про оцінку об’єкту приватизації (відчуження): переможець – товариство з обмеженою відповідальністю  «Експертно-оціночна фірма «Афіна-Експерт».

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про продаж на аукціоні майна міської комунальної власності

Назва об'єкта: вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 82,8 кв.м.

Місцезнаходження: м. Маріуполь, пр. Нахімова,66.

Юридична адреса підприємства, на балансі якого знаходиться приміщення: м. Маріуполь, пр. Будівельників,27 – Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ПРИМОРСЬКА», код ЄДРПОУ 38349069).

Призначення об'єкта: нежитлове приміщення.

Характеристика об'єкта - вбудоване нежитлове приміщення  № 55 (кімната 1), приміщення № 56 (кімнати: 1, 2, 3) загальною площею 82,8 кв.м., яке розташоване у підвалі (літ.А/п)  багатоквартирного  житлового будинку № 66 по пр. Нахімова у м. Маріуполі.

Інженерний благоустрій: електропостачання.

Об'єкт розташований на земельній ділянці Маріупольської міської ради.

Ціна продажу об'єкта без ПДВ:  58 416  грн.

ПДВ: 11 683,20  грн.

Початкова ціна продажу з урахуванням ПДВ:  70 099,20   грн.

 

УМОВИ ПРОДАЖУ:

- збереження цільового призначення об'єкта  -  майстерня побутової техніки протягом трьох років з моменту переходу покупцеві права власності на нього;

- недопущення розміщення шкідливого виробництва;

- дотримання екологічних, санітарно-епідеміологічних норм і виконання природоохоронних заходів;

- утримання в належному порядку прилеглої території;

 - здійснювання  виключно за згодою департаменту міського майна протягом 3-х років з моменту переходу покупцеві права власності:

●  подальшого відчуження об'єкта приватизації, в тому числі внесення його до статутного капіталу господарського товариства;

● передачі в заставу об'єкта приватизації;

● введення об'єкта приватизації  (або іншого об'єкта, до складу якого входить об'єкт приватизації) в експлуатацію після реконструкції;

● визнання права власності на об'єкт, якщо до складу такого входить об'єкт приватизації;

- зобов'язання покупця в разі зміни місця реєстрації (юридичної адреси) повідомляти про це департамент міського майна в тижневий термін в письмовій формі протягом 3-х років з моменту переходу покупцеві права власності на об'єкт приватизації;

- перехід до покупця зобов’язань орендодавця та збереження дії договору оренди зазначеного приміщення від 18.05.2011 № 1229-П на умовах, викладених в договорі ( текст договору оренди додається);

- збереження дії зобов'язань покупця, передбачених договором купівлі-продажу об'єкта приватизації, для осіб, які стануть подальшими власниками об'єкта приватизації, протягом терміну дії таких зобов'язань;

- відшкодування покупцем витрат з міського бюджету, які понесені органом приватизації під час проведення підготовки до приватизації (відчуження) майна (витрати  на публікацію в засобах масової інформації,  оплати послуг з оцінки майна та рецензування звіту про оцінку майна).

Договір купівлі-продажу підлягає нотаріальному посвідченню.

У разі, якщо учасник або уповноважена ним особа не з'явилися на аукціон або зірвали його проведення, відмовилися від підписання договору купівлі-продажу, сплачений такими особами гарантійний внесок (грошові кошти в розмірі 10% від початкової ціни продажу об'єкта) поверненню не підлягають і перераховуються до міського бюджету.

 

ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ!

Плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні - 17 грн. (без ПДВ) на розрахунковий рахунок № 37186003003177  ГУДКСУ в  Донецькій обл., код банку 834016, код ЄДРПОУ 23599040 та сума грошових коштів в розмірі 10% від початкової ціни продажу нежитлового приміщення в розмірі  7 009,92   грн. (без ПДВ) перераховуються окремими платіжними документами на розрахунковий рахунок № 37323037003177 ГУДКСУ в Донецькій області, код банку 834016, код ЄДРПОУ 23599040.

Термін прийому заяв на участь в аукціоні - до 22.12.2017 включно. Бланк заяви в електронному виді додається. Додатки до заяви подаються претендентами відповідно до діючого законодавства з приватизації.

Аукціон буде проведено 26 грудня  2017 року на Донбаській товарній біржі о 8-00 годині за адресою: м. Маріуполь, пр. Миру, 54/56.

Служба з організації проведення аукціону - Департамент міського майна Маріупольської міської ради.

Адреса: м. Маріуполь, пр. Металургів, 25, кім.11, тел.58 75 83.

 

Результати приватизації

Аукціон визнано таким, що не відбувся, оскільки подано лише одну заяву на приватизацію. Договір купівлі-продажу не укладено.

ДОГОВІР оренди пр. Нахімова, 66 (pdf, 4.2 MB)ЗАЯВА про приватизацію (doc, 72.0 KB)