vision

Прозоре місто

Назад

Вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 167,1 кв.м

Номер14
Спосіб приватизаціїАукціон
СтатусВиключений з програми приватизації
Рік2017
РайонПриморський
Адресавул. Латишева, 25

Вибір оцінювача об’єкту приватизації.

За процедурою «ProZorro».

 

Вибір рецензента звіту про оцінку майна.

Вибір за процедурою «ProZorro» не застосовується, оскільки очікувана вартість послуги менша, ніж гранично допустима у системі «ProZorro» (не перевищує  3 000,00 грн.).

Вибір рецензента проводиться органом приватизації - департаментом міського майна Маріупольської міської ради з оформленням конкурентного листа.

Переможцем буде обрано суб’єкта оціночної діяльності, який має право рецензувати звіти про оцінку майна, погодиться з умовами, викладеними у цьому оголошенні, та надасть більш дешеву цінову пропозицію щодо послуги з рецензування звіту.

Письмова пропозиція подається на адресу департаменту міського майна Маріупольської міської ради (пр. Металургів, 25, м. Маріуполь, кабінет № 11, тел.: 58-75-83) у довільній формі особисто (або через уповноваженого представника) чи поштою у строк до 17.11.2017 включно.

Переможець обирається органом приватизації 20.11.2017, договір на виконання послуги укладається протягом наступного робочого дня, оплата за договором – протягом місяця після виконання послуги, строк надання послуги – не більше 3 робочих днів з моменту надання замовником виконавцю звіту про оцінку майна.

Письмова пропозиція повинна містити найменування суб’єкту оціночної діяльності, найменування об’єкту приватизації (відчуження), вартість послуги у гривнях, строк виконання робіт та надання належно оформленої рецензії, умови оплати, контактний телефонний номер рецензента.

До пропозиції додаються копії наступних документів:

  • виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців із зазначенням відповідних відомостей;
  • свідоцтва про включення інформації про оцінювача до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів  оціночної діяльності;
  • кваліфікаційного свідоцтва  оцінювача (оцінювачів);

- сертифікату суб’єкту оціночної діяльності, виданого Фондом державного майна України;

- посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача (оцінювачів).

У разі, якщо претендент документально не доведе наявність у нього права рецензувати звіти про оцінку майна, його пропозиція не буде врахована під час вибору переможця.

 

Результати вибору суб’єктів оціночної діяльності

Оцінка об’єкту приватизації (відчуження): переможець – фізична особа – підприємець Баранов В.В.

Рецензування звіту про оцінку об’єкту приватизації (відчуження): переможець – фізична особа – підприємець Стайловський Д.В.

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про продаж на аукціоні майна міської комунальної власності

Назва об'єкта: вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 167,1 кв.м.

Місцезнаходження: м. Маріуполь, вул. Латишева, 25.

Юридична адреса підприємства, на балансі якого знаходиться приміщення: м. Маріуполь, пр. Будівельників,27 – Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ПРИМОРСЬКА», код ЄДРПОУ 38349069).

Призначення об'єкта: нежитлове приміщення.

Характеристика об'єкта - вбудоване нежитлове приміщення  № 109 (кімнати: 20 - 27, 35-38, 47 - 51, I тамбур літ.а64-1) загальною площею 167,1 кв.м., яке розташоване у цокольному поверсі  (літ.А/п)  багатоквартирного житлового   будинку № 25 по вул. Латишева у м. Маріуполі.

Інженерний благоустрій: електро-, водопостачання, опалення, каналізація.

Об'єкт розташований на земельній ділянці Маріупольської міської ради.

Ціна продажу об'єкта без ПДВ:   214 200   грн.

ПДВ:  42 840  грн.

Початкова ціна продажу з урахуванням ПДВ:   257 040  грн.

УМОВИ ПРОДАЖУ:

- збереження цільового призначення об'єкта  -  офіс протягом трьох років з моменту переходу покупцеві права власності на нього;

- недопущення розміщення шкідливого виробництва;

- дотримання екологічних, санітарно-епідеміологічних норм і виконання природоохоронних заходів;

- утримання в належному порядку прилеглої території;

 - здійснювання  виключно за згодою департаменту міського майна протягом 3-х років з моменту переходу покупцеві права власності:

●  подальшого відчуження об'єкта приватизації, в тому числі внесення його до статутного капіталу господарського товариства;

● передачі в заставу об'єкта приватизації;

● введення об'єкта приватизації  (або іншого об'єкта, до складу якого входить об'єкт приватизації) в експлуатацію після реконструкції;

● визнання права власності на об'єкт, якщо до складу такого входить об'єкт приватизації;

- зобов'язання покупця в разі зміни місця реєстрації (юридичної адреси) повідомляти про це департамент міського майна в тижневий термін в письмовій формі протягом 3-х років з моменту переходу покупцеві права власності на об'єкт приватизації;

- перехід до покупця зобов’язань орендодавця та збереження дії договору оренди зазначеного приміщення від 03.01.2017 № 3278-П на умовах, викладених в договорі ( текст договору оренди додається);

- збереження дії зобов'язань покупця, передбачених договором купівлі-продажу об'єкта приватизації, для осіб, які стануть подальшими власниками об'єкта приватизації, протягом терміну дії таких зобов'язань;

- відшкодування покупцем витрат з міського бюджету, які понесені органом приватизації під час проведення підготовки до приватизації (відчуження) майна (витрати  на публікацію в засобах масової інформації,  оплати послуг з оцінки майна та рецензування звіту про оцінку майна).

Договір купівлі-продажу підлягає нотаріальному посвідченню.

У разі, якщо учасник або уповноважена ним особа не з'явилися на аукціон або зірвали його проведення, відмовилися від підписання договору купівлі-продажу, сплачений такими особами гарантійний внесок (грошові кошти в розмірі 10% від початкової ціни продажу об'єкта) поверненню не підлягають і перераховуються до міського бюджету.

ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ!

Плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні - 17 грн. (без ПДВ) на розрахунковий рахунок № 37186003003177  ГУДКСУ в  Донецькій обл., код банку 834016, код ЄДРПОУ 23599040 та сума грошових коштів в розмірі 10% від початкової ціни продажу нежитлового приміщення в розмірі 25 704  грн. (без ПДВ) перераховуються окремими платіжними документами на розрахунковий рахунок № 37323037003177 ГУДКСУ в Донецькій області, код банку 834016, код ЄДРПОУ 23599040.

Термін прийому заяв на участь в аукціоні - до 22.12.2017 включно. Бланк заяви в електронному виді додається. Додатки до заяви подаються претендентами відповідно до діючого законодавства з приватизації.

Аукціон буде проведено 26 грудня  2017 року на Донбаській товарній біржі о 10-00 годині за адресою: м. Маріуполь, пр. Миру, 54/56.

Служба з організації проведення аукціону - Департамент міського майна Маріупольської міської ради.

Адреса: м. Маріуполь, пр. Металургів, 25, кім.11, тел.58 75 83.

 

Результати приватизації

Аукціон визнано таким, що не відбувся, оскільки подано лише одну заяву на приватизацію. Договір купівлі-продажу не укладено.

 

ЛАТИШЕВА,25 договір оренди (doc, 72.5 KB)ЗАЯВА про приватизацію (doc, 72.0 KB)