Міське врядування

Депутати

Магера Сергій Васильович (ВИБУВ)
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансам
Політична партія-
Місце роботинародний депутат України
Посада-
Присутність у засіданнях постійних комісій: 67 з 80

Магера Сергій Васильович, народився 08 листопада 1956 року у м. Маріуполь, Донецької області.

Громадянин України.

Освіта вища:

з 1974 року по 1980 року навчався у Таганрозькому радіотехнічному інституті, спеціальність: автоматика та телемеханіка, кваліфікація інженер-електрик;

з 1992 року по 1995 рік навчався у Донецькому Державному Університеті, спеціальність: економіка підприємств, кваліфікація: економіст.

Трудова діяльність:

з 04.10.1974 рік по 04.10.1977 рік працював старшим лаборантом радіотехнічного інституту;

з 14.07.1977 року по 14.07.1980 рік регулювальником радіоапаратури ПО «Віброприбор» м. Таганрог Ростовської області;

з 15.07.1980 року по 30.08.1984 рік у Ленінському РВ ВЛКСМ м. Таганрог Ростовської області, завідувач організаційного відділу, другим та першим секретарем РВ ВЛКСМ;

з 30.08.1984 року по 29.08.1988 рік завідувач відділу пропаганди та агітації Ленінського РВ КПСС;

з 29.08.1988 року по 27.08.1990 рік інструктором відділу пропаганди та агітації Жовтневого РВ КПУ м. Маріуполя та інструктором відділу пропаганди та агітації Маріупольського МВ КПУ;

з 27.08.1990 року по 17.12.1996 рік працював директором ПО «Формат» м. Маріуполь;

з 07.04.1997 року по 01.08.2013 рік працював керівником прес-служби ПАТ «ММК ім.. Ілліча»;

с 01.08.2013 года по 09.06.2015 года работал в департаменте по связям с общественностью ООО Метинвест в г. Мариуполе, руководителем управления муниципального развития,

с 10.06.2015 года по 15.12.2016 года являлся руководителем департамента по связям с общественностью ООО Метинвест в г. Мариуполе.

с 16.12.2016 года работает директором по региональному развитию ЧАО «ММК имени Ильича»

Громадська діяльність:

з 2002 року по 2019 – депутат Маріупольської міської ради Донецької області (член Політичної партії «Опозиційний блок»).

ЗГІДНО ПОСТАНОВИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ від 19.08.2019 № 1884 "Про реєстрацію народних депутатів України, обраних на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах" обраний народним депутатом України.

Одружений.

дата оновлення: 27.09.2019