Міське врядування

начальник комунального підприємства "Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"

Ізюмов Геннадій Іванович
Адресавул.Соборна, 7
Електронна адресаmvk@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 33-62-87

Освіта:

  • з 1982 року по 1986 року - Ждановський індустріальний технікум;
  • з 2003 року по 2006 року - Приазовський державний технічний університет, за спеціальністю "Металургія чорних металів".

Трудова діяльність:

  • з 05.1985 по 01.2016 року - ВАТ "МК Азовсталь" - дозировщик шахти металургійного комбінату Азовсталь, підручний сталевара, слюсар-ремонтник металургійного обладнання, слюсар аварійно-відновлювальних робіт, майстер по ремонту та експлуатації обладнання насосної станції, старший майстер, заступник начальника цеху водопостачання, начальник цеху водопостачання металургійного комбінату «Азовсталь»;
  • з 18.01.2016 по теперішній час - начальник комунального підприємства "Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства".
  • Здійснює поточне управління Підприємством, організує його виробничо-господарську, соціальну та іншу діяльність, забезпечує виконання завдань Підприємства, що передбачені Статутом.
  • Виконує такі постійні функції і обов'язки: -організовує виконання виробничих програм, договірних і інших забов'язань Підприємства; - забезпечує впровадження у виробництво нової техніки та прогресивної технології; - організовує матеріально-технічне забезпечення діяльності Підприємства; - забезпечує реалізацію (збут) продукції, робіт та послуг, що вироблені Підприємством; - здійснює юридичне, економічне, бухгалтерське та інформаційне забезпечення діяльності Підприємства; - впроваджує нові прогресивні форми та методи господарювання, створює організаційні та економічні умови для високопродуктивної праці на Підприємстві; - створює нормальні безпечні та сприятливі умови для роботи на Підприємстві; - виконує інші функції з організації та забезпечення діяльності Підприємства, що випливають з діючого законодавства.
  • Виконує функції та несе обов'язки, які законодавством та іншими актами, що поширюються на Підприємство, покладені на керівника адміністрацією, іншим виконавчим органом.
  • Надає щорічно до Міської ради звіт за встановленою формою про результати роботи Підприємства за звітний рік і про заплановані роботи на наступний рік.
  • На вимогу Міської ради, Департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури міської ради надає поточну інформацію про діяльність Підприємства. 6. Забов'язаний зберігати комерційну таємницю Підприємства і Міської ради. 
АдресаПриймальня КП «Маріупольське ВУ ВКГ» (вул. Соборна, 7)
Графік прийому громадянЩопонеділка з 13.00 до 15.00