sitemapvision

Прозоре місто

Назад

Звернення викривачів

1. У липні 2020 року надійшло анонімне повідомлення від викривача щодо можливого порушення антикорупційного законодавства працівниками комунального закладу «М.Спорт – Спорт для всіх» (використання службового автотранспорту в вихідний день).

Згідно частини третьої статті 532 ЗУ «Про запобігання корупції» проведено попередню перевірку, яка не підтвердила фактів, викладених у повідомленні. Перевіркою встановлено, що вказаний автомобіль використовувався начальником відділу розвитку спорту для організації пробного заняття з йоги посилання: https://www.facebook.com/1522094684561960/posts/2780307578740658/.

Відсутність порушень антикорупційного законодавства при використанні службового автотранспорту підтверджена відповідними документами.

2. У липні 2020 року у «Контакт Центр» надійшло звернення щодо можливого відображення недостовірної інформації посадовою особою департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (не відображення об’єкту нерухомості, що належить суб’єкту декларування та членам його сім’ї на праві приватної власності).

За результатами попередньої перевірки, проведеної згідно частини третьої статті 532 ЗУ «Про запобігання корупції», встановлено, що у декларації даної посадової особи вказаний об’єкт нерухомості не відображений.

Враховуючи, що згідно п. 8 частини першої статті 11, статті 48 Закону України «Про запобігання корупції» контроль та перевірка щодо правильності та повноти заповнення декларацій суб’єктів декларування здійснюється Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК), матеріали попередньої перевірки передані до НАЗК відповідно до абзацу четвертого частини третьої статті 532 Закону України «Про запобігання корупції».

Звернень щодо можливих порушень посадовими особами антикорупційного законодавства не надходило.

Звернень щодо можливих порушень посадовими особами антикорупційного законодавства не надходило.

1. У травні 2017 року надійшло повідомлення від викривача щодо наявності конфлікту інтересів у директора комунального закладу культури під час працевлаштування та прийняття рішень про заохочення її близької особи. Проведеним службовим розслідуванням встановлені ознаки скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП, у зв’язку з чим, матеріали перевірки спрямовано до спеціально уповноваженого суб’єкту у сфері протидії корупції. У відношенні вказаної посадової особи складено 26 протоколів про адміністративні порушення, пов’язані з корупцією, які перебувають на розгляді у суді.

2. У травні 2017 року надійшло повідомлення від викривача щодо можливих фактів корупції у діяльності керівника керуючої компанії м. Маріуполя. За результатами проведеного службового розслідування до правоохоронних органів спрямовано матеріали за ознаками кримінального правопорушення. Порушено кримінальне провадження.

1. У червні 2016 року надійшло повідомлення щодо не етичної поведінки посадової особи управління Маріупольської міської ради. За результатами проведеної службової перевірки встановлено, що вказаною посадовою особою при виконанні своїх службових повноважень було допущено порушення правил та норм етичної поведінки, встановлених статтями 38, 39, 42 Закону України “Про запобігання корупції”, внаслідок чого до посадової особи застосовано заходи впливу у вигляді позбавлення премії;

2. У серпні 2016 року надійшло повідомлення щодо ймовірної наявності конфлікту інтересів у посадової особи управління Маріупольської міської ради під час здійснення закупівель та укладання договорів із юридичною особою, директором та власником якої є її близька особа. За результатами службової перевірки ознак наявності реального конфлікту інтересів не встановлено, але комісія дійшла висновків щодо доцільності вжиття вичерпних заходів, спрямованих на  недопущення вчинення посадовою особою Маріупольської міської ради дій чи бездіяльності, які можуть спричинити виникнення конфлікту інтересів, що має постійний характер, або створити враження його наявності, шляхом застосування заходів зовнішнього контролю за виконанням відповідних завдань, вчинення певних дій чи прийняття рішень вказаною посадовою особою.

дата оновлення: 06.08.2020