A-A+vision

Прозоре місто

Назад

Житлова політика

У міській комунальній власності знаходиться житлових приміщень – 915,

в тому числі:

  • кількість житлових приміщень у гуртожитках – 548
  • службове житло – 134
  • соціальне житло – 102
  • фонд тимчасового проживання – 131.

Порядок надання громадянам житлових приміщень регулюється Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлової площі в Українській РСР, затверджені Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року № 470, з змінами і доповненнями, внесеними Постановами Кабінету Міністрів України (далі - Правила).

Відповідно до ст. 42 Житлового кодексу України жилі приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на квартирному обліку потребуючих поліпшення житлових умов, що є першою обов'язковою стадією процесу забезпечення житлом.

Відповідно до п. 13 Правил на квартирний облік приймаються громадяни, які потребують поліпшення житлових умов. Такими, що потребують поліпшення житлових умов визнаються громадяни:

1) забезпечені житловою площею нижче рівня, визначеного виконкомом Маріупольської міської ради, який становить 6 кв. м на людину;

2) проживають в приміщенні, яке не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам;

3) хворіють на тяжкі форми певних хронічних захворювань, у зв'язку з чим не можуть проживати в комунальній квартирі або в одній кімнаті з членами своєї сім'ї;

4) проживають за договором піднайму жилого приміщення в будинках державного або громадського житлового фонду чи за договором найму жилого приміщення в будинках житлово-будівельних кооперативів;

5) проживають не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності;

6) проживають в гуртожитках;

7) проживають в одній кімнаті по дві і більше сім'ї, незалежно від родинних відносин, або особи різної статі старше 9 років, крім подружжя (в тому числі якщо займане ними жиле приміщення складається більш ніж з однієї кімнати);

8) внутрішньо переміщені осіб з числа інвалідів війни.

До таких, що потребують поліпшення житлових умов відносять також громадян, які проживають у комунальних чи невпорядкованих відповідно до умов даного населеного пункту квартирах; особи, які належать до інвалідів війни; особи, на яких поширюється Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 22.10.93 р № 3551-ХІІ (ст. 10); Герой Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, особи, нагороджені орденами Слави, Трудової Слави, "За службу Батьківщині в Збройних Силах СРСР" усіх трьох ступенів; учасники бойових дій та учасники війни; працівники, які тривалий час сумлінно пропрацювали на одному підприємстві, в організації.

Згідно п. 15 Правил, на квартирний облік приймаються громадяни, які постійно проживають, а також мають реєстрацію місця проживання в даному населеному пункті. Зазначені вимоги не поширюються лише на внутрішньо переміщених осіб з числа інвалідів війни, визначених у пунктах 11 - 14 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та членів їх сімей; а також членів сімей загиблих, визначених абзацами четвертим - восьмим, шістнадцятим - двадцять другий пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Для розгляду можливості постановки на квартирний облік за місцем реєстрації місця проживання необхідно звернутися

в Центр надання адміністративних послуг (пр. Миру, 107), т. (0629) 58-70-50, (067) 941-0-444, (095) 106-12-37)

або Лівобережний районний відділ (пр. Перемоги, 16 (каб. 401, 403), т. (068) 48-48-289, (095) 64-99-889,

надати заяву встановленого зразка і докласти необхідні документи.

З огляду на кількість категорій, житлову чергу згідно законодавства розподілено на загальну, першочергову та позачергову.

Згідно ст. 45 ЖКУ і п. 44 Правил право на першочергове отримання житла мають:

1) Герої України, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

2) громадян, які хворіють на тяжкі хронічні недуги;

3) учасники бойових дій та учасники війни;

4) інваліди І та ІІ груп;

5) сім'ї осіб, які загинули при виконанні державних або громадських обов'язків;

6) сім'ї осіб, які загинули на виробництві;

7) працівники та службовці, які тривалий час пропрацювали в сфері виробництва;

8) сім'ї та одинокі матері, які мають трьох і більше дітей, а також у разі народження близнюків або дітей-інвалідів;

9) вчителя і педагогічного працівники;

10) проживають в старих будинках не підлягають капітальному ремонту;

11) інші громадяни у випадках, передбачених законодавством України: пенсіонери, молоді сім'ї.

Згідно ст. 46 ЖК України право на позачергове отримання житла мають:

1) громадяни, які проживають в аварійних квартирах;

2) спрямовані на роботу в іншу місцевість;

3) діти-сироти;

4) діти-інваліди з числа дітей-сиріт, які проживають в сім'ях опікунів, прийомних сім'ях та інтернатних закладах;

5) несправедливо засуджені, а згодом реабілітовані громадяни, в разі неможливості повернення їм колишнього житла

6) інваліди війни, колишні малолітні в'язні концентраційних таборів, дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань, постраждалі першої категорії від аварії на ЧАЕС;

7) інші громадяни у випадках, передбачених законодавством України.

Крім того, законодавство про житловий фонд соціального призначення передбачає взяття на облік з отримання соціального житла громадян, середньомісячний сукупний дохід яких за попередній рік з розрахунку на одну особу в сумі менший від величини опосередкованої вартості найму житла в даному населеному пункті та прожиткового мінімуму, встановленого законодавством.

Для розгляду можливості постановки на квартирний облік для отримання соціального житла необхідно звернутися в Центр надання адміністративних послуг (пр. Миру, 107), т. (0629) 58-70-50, (067) 941-0-444, (095) 106 -12-37) або Лівобережний районний відділ (пр. Перемоги, 16 (каб. 401, 403), т. (068) 48-48-289, (095) 64-99-889, надати заяву встановленого зразка і докласти необхідних документи.

Попередній розгляд заяв про взяття на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради проводиться громадською комісією з житлових питань при виконавчому комітеті.

Після розгляду, документи з висновками комісії виносяться на чергове засідання виконкому міської ради.

Згідно п. 38 Правил забезпечення житлом для постійного проживання здійснюється в порядку черговості, тобто з урахуванням дати взяття на квартирний облік. Житло надається у розмірах не більше норми житлової площі, яка згідно зі статтею 47 Житлового кодексу УРСР становить 13,65 кв. м на одну особу.

 

Попередній розгляд заяв про взяття на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради проводиться громадською комісією з житлових питань при виконавчому комітеті (далі по тексту - Комісія).

Склад Комісії затверджено рішенням виконкому Маріупольської міської ради від 16.01.2019 № 17:

ІВЧЕНКО

Михайло Олександрович

заступник міського голови, голова комісії

ШТЕНДА 

Світлана Олександрівна         

директор  департаменту  по роботі з активами міської ради , секретар комісії

ПОДОРОЖКО

Сергій Вікторович                     

начальник  відділу  протидії   та  запобігання  корупції департаменту  з  питань безпеки та запобігання  корупції  міської  ради

МАРЧУК

Сергій Олексійович

начальник управління міського майна департаменту по роботі з активами міської ради

ЧЕКЕР 

Петро Геннадійович                 

заступник   директора – начальник  управління   житлово-комунального   господарства  департаменту  розвитку житлово - комунальної  інфраструктури  міської  ради

КОЛЕСНІКОВ

Владислав Сергійович

 представник громадської організації «Рада голів ОСББ м. Маріуполя»

ХАРЧЕНКО 

Олег Віталійович

представник  громадської організації  «Ініціативна група «Разом»

БОГДАНОВА-ВОРОБЙОВА 

Наталя Сергіївна

представник громадської організації «Рада голів ОСББ м. Маріуполя»

БАХАЛОВА 

Вікторія Валеріївна

депутат міської ради від фракції «Сила людей»

ДОРОШЕНКО

Юрій Володимирович      

депутат міської ради від фракції «Опозиційний блок»

ХОТЛУБЕЙ 

Юрій Юрійович

депутат міської ради від фракції «Наш край»

представник  профспілкового органу;

інші представники підприємств, установ, організацій (за необхідністю) з правом  дорадчого голосу

До компетенції комісії відноситься розгляд у встановленому  порядку питань квартирного обліку, що здійснюється у виконкомі Маріупольської  міської ради (постановка,  зняття,  відновлення,  зміна  черговості),  надання   жилих   приміщень, включення до числа службових жилих приміщень та надання службового житла, виключення з числа службових жилих приміщень, розгляду відповідних рішень спільних засідань адміністрації та професійних спілок підприємств, установ та організацій, які здійснюють квартирний облік.

Комісія має право:

- обстежувати житлові умови заявника;

- запрошувати на засідання комісії заявників і членів їх сімей;

- витребувати, у разі потреби, додаткові документи від заявників, підприємств і установ;

- відповідно до діючого законодавства співпрацювати з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та громадянами;

- одержувати від посадових осіб виконавчих органів міської ради, житлово-експлуатаційних організацій міста всіх форм власності інформацію з питань, віднесених до компетенції комісії.

Засідання комісії проводяться, як правило, один раз на місяць, а при необхідності частіше.

Засідання комісії є правомочним, якщо у ньому беруть участь більш ніж половина членів, що мають право вирішального голосу.

Засідання проводиться головою комісії, а у випадку його відсутності – заступником голови комісії або секретарем.

Рішення з питань, включених до порядку денного, приймається простою більшістю голосів присутніх на засіданні її членів, що мають право вирішального голосу.

Протокол засідання ведеться секретарем комісії, підписується усіма присутними членами комісії.

Формування порядку денного засідань, підготовка матеріалів, що виносяться на розгляд комісії, зберігання документації, пов'язаної з роботою комісії, здійснюється департаментом по роботі з активами Маріупольської міської ради.

Після розгляду, документи з висновками комісії виносяться на чергове засідання виконкому міської ради. Рішення комісії носять рекомендаційний характер і враховуються при прийнятті рішень виконкому міської ради.

Рішення, прийняті виконкомом публікуються на офіційному сайті Маріупольської міської ради (http://mariupolrada.gov.ua/city-council-solutions).

№ з/п

 Адреса

1

пр. Металургів, 219а-67

2

вул. Горлівська, 4-45

3

пр. Металургів, 77-29

4

вул. Урицького, 109-9

5

бул. Шевченка, 68-11

6

вул. Латишева, 23-48

7

вул. Сонячна, 9-56

8

б. Шевченка, 77-16

9

 б-р Шевченка, 305-2

10

вул. Київська, 11/1-13

11

вул. Киїська, 41-58

12

пр. Перемоги, 69-64

13

пр. Металургів, 129-9

14

вул. Олімпійська, 187-52

15

пров. Дніпропетровський, 11-10

16

вул. Героїчна, 27-87

17

вул. Олімпійська, 73-54

18

пр. Будівельників, 100-44

19

вул. М.Сибіряка, 42-32

20

ул. Бахчіваджи, 11-36

21

вул. Латишева, 31-38

22

вул. Черноморська, 33-22

23

пр. Нахімова, 174/1-2

24

пр. Будівельників, 17-26

25

вул. Бахчиванджи, 18-41                          

26

вул. Гранітна, 148-31

27

вул. Азовстальська, 160-116

28

вул. Лютнева, 42-19

29

пр. Будівельників, 53-43

30

пр. Захисників України, 80-87

31

вул. Таганрогська, 255-38          

32

вул. Троїцька, 67-88

33

пр. Перемоги, 133-37

34

пр. Перемоги, 54-8

35

 пр. Нахімова, 105-27

36

 вул. Таганрогська, 253-42

37

вул. Київська, 55-28

38

пр. Будівельників, 40-6

39

вул. Бахчіванджи, 10-64

40

пр. Металургів, 43-34

41

вул. Курчатова, 41-60

42

вул. 9 Травня, 17-5

43

вул. Азовстальська, 158а-19

44

вул. Купріна, 65-63

45

вул. Новоросійська, 2-111

46

пр. Миру, 106-80

47

вул. Сєченова, 96-15

48

пр. Нахімова, 164-24

49

пр. Нікопольський, 140-72

50

б. Морський, 10-10

51

пр. М.Жукова, 58-59

52

вул. Вузовська, 3-48

53

б. Шевченка, 248-160

54

вул. М.Маклая, 3-29

55

вул. Прожекторна, 49-4

56

пров. Ровенський, 17-27

57

вл. Лавицького, 5-55

58

пр. Перемоги, 117-1

59

вул. Таганрозька, 255-107

60

вул. Митрополитська, 98-11

61

пр. Металургів, 174-51

62

вул. 9 Травня, 19/1-48

63

 б. Шевченка, 339-77

64

пр. Будівельників, 82-45

65

вул. Гранітна, 158-39

66

пр. Будівельників, 171-128

67

вул. Куїнджи, 88-141

68

вул. Купріна, 21-29

69

вул. 26 квартал, 3-4

70

вул. Латишева, 27-23

71

вул. Київська, 11, корп. 2, кв.26

72

пр. Свободи, 41-5

73

пр. Нахімова, 122-72

74

вул. Казанцева, 29-114

75

пр. Будівельників, 143-24

76

пр. Будівельників, 92-107

77

вул. Куїнджі, 142-32

78

вул. Італійська, 121-42

79

вул. Ломізова, 5-27

80

пр. Будівельників, 167-108

81

вул. Пилипа Орлика, 107-83

82

вул. Пашковського, 33-10

83

вул. Олімпійська, 169-202

84

вул. Металургійна, 19-27

85

вул. Зелінського, 45-97

86

вул. Блажевича,69-5

87

вул. Бахмутська, 122-67

88

пр. Миру, 102-128

89

бр. Шевченка, 333-19

90

вул. Азовстальська, 24-53

91

пр. Перемоги, 95-13

92

бр. Шевченка, 83-1

93

вул. Троїцька, 67-33

94

вул. 24 квартал, 13-6

95

пр. Захисників України, 68-28

96

пр. Металургів, 157-18

97

вул. Гугеля, 16-10

98

пр. Будівельників, 164-69

99

вул. 9 Травня, 19/3-28

100

вул. Карпинського, 64-16

101

вул. Гранітна, 160-39

102

вул. Лавицького, 20-35

103

пр. Металургів, 145-53

104

вул. Сєченова, 75-13

105

пров. Нахімова, 3-10

106

вул. Межова, 17-72

107

вул. Соборна, 4-50

108

вул. Куїнджи, 51-17

109

вул. 24 квартал, 13-6

110

вул. Київська, 43-19

111

вул. 24 квартал, 12-14

112

вул. Купріна, 11-129

113

пр. Луніна, 33-32

114

бр. Шевченка, 323-44

115

б. Б.Хмельницького, 14-29

116

пр. Миру, 108-15

117

вул. Київська, 73-39

118

вул. Семенішина, 11-2

119

вул. Київська, 76-60

120

вул. Азовстальська, 103-112

121

вул. Машинобудівна, 82-63

122

вул. 9 Травня, 18-91

123

пр. Металургів, 129б-76

124

вул. Київська, 82-128

125

вул. Бахмутська, 126-107

126

бр. Меотіди, 38-12

127

бр. Морский, 30-29

128

вул. Карпинського, 52-16

129

вул. 26 квартал, 5-23

130

вул. Монтажна, 11-29

131

вул. Карпинського, 74-16

 

№ п/п

П.І.Б.

 

Склад сім’ї

Адреса

Кіл-ть кімнат, площа жилая/общая

1

Кириченко Радислава Романівна                          

2

кв. Азов’є, 2-21                           

2 кімн. 27,0/48,1

2

Чернецька Катерина Ігорівна

2

пер. Рижський, 27-38              

2 кімн. 27,5/49,6

3

Чеботарьов Роман Семенович

3

пр. Будівельників, 146-109          

3 кімн. 43,7/61,9

4

Бурдеєва Раїса Михайлівна                        

2

пр. Металургів, 113-61      

1 кімн. 16,9/32,7

5

Меркулова Наталія Геннадіївна                   

1

пр. Перемоги, 101-61                  

1 кімн. 17,2/33,8

6

Пиріг Владислава Олександрівна                       

2

пр. М. Жукова, 60-10               

2 кімн. 26,9/44,6

7

Тодосійчук Валерія В'ячеславівна                          

1

вул. Московська,15-42            

1 кімн. 17,1/29,0

8

Раєвська Ірина Анатоліївна                 

2

пр. Нахимова, 90-6                        

2 кімн. 27,26/42,28                                 

9

Данилов Юрій Ігорович                                

2

вул. Грецька, 34а-43               

2 кімн. 26,9/44,9

10

Зюкина Христина Володимирівна                 

1

вул. Новоросійська, 24-3

1 кімн. 16,3/30,6

11

Моісеєнко Михайло Васильович              

1

вул. Троїцька, 71-22               

1 кімн. 18,3/30,0

12

Бобровський Сергій Едуардович              

1

пр. Нахимова, 162-15                  

1 кімн. 32,7/16,7

13

Тельнова Наталія Михайлівна                 

2

вул. Волгодонська, 21-10               

2 кімн. 27,8/49,3

14

Козак Ольга Володимирівна                      

4

вул. Володимирська, 54-12            

3 кімн. 52,8/ 84,01

15

Даниленко Катерина Володимирівна          

1

б. Меотиди, 32/18-1              

1 кімн. 18,0/31,3

16

Андрєєв Віталій Вікторович

1

пр. Металургів, 129б-1               

1 кімн. 17,2/33,4

17

Кондратьєва Інга Василівна

1

пр. Будівельників ,189-99                  

1 кімн. 19,5/35,92

18

Дробинін Андрій Віталійович

Д'яченко Максим Максимович

Мазур Віталій Анатолійович

1

1

1

бул. Меотиди, 21/43-403 кімн. 83,4/13,38/15,73/21,06

п/п

П.І.Б.

Адреса

Кіл-ть кімнат

1.

Котец С.І.

Вул. Містечко охорони, 1-8

2

2.

Котилевський О.О.

Вул. А.Куїнджи, 152а-81

1

3.Бєліков О.В.Пр. Будівельників, 54-432
4.Романюк А.В.Вул. Азовстальська, 166-1011

п/п

П.І.Б.

Адреса

Кіл-ть кімнат

1.

Осипов А.В.

Ул. Карпинского, 82-18

Ліжко-місце

2.

Абрамов Ю.С.

Ул. Карпинского, 82-32

Ліжко-місце

3.

Демьянова В.І.

Ул. Комышовая,

48-7

1

4.

Минько Г.І.

Ул. Сеченова,

75а-57

1

5.

Георгиєва Е.А.

Б. Шевченко, 248-72

1

6.

Богданова И.Н.

Ул. Казанцева,

20-816

1

7.

Бурдуковська Т.В.

Ул. Вокзальная, 31а-1

4

8.

Потехина Т.Е.

Пр. Металлургов, 162-25

1

9.

Якин С.И.

Ул. Горловская, 2/13-51

2

10.

Макашина А.В.

Ул. Прожекторная, 49

2

11.

Домбровський Ф.Л.

Ул. Санаторная, 25-21

3

12.

Хрисєва І.А.

Ул. Сеченова, 77-48

1

13.

Махничева М.А.

Ул. Каменская, 61

1

14.

Сюрик В.В.

Ул. Азовстальская, 160-23

1

15.

Дубовской Н.В.

Квартал Азовье,

2-21

2

16.

Жебко Е.А.

Ул. Азовстальская, 19/1-98

1

17.

Колосов С.В.

Пр. Строителей, 30-46

1

18.

Подлисецький А.Н.

Ул. Азовстальская, 131-а-89

1

19.

Кобец А.А.

Ул. Троицкая, 69-24

1

20.

Кадькало М.В.

Ул. Ровная, 43а-2

1

21.

Гром А.А.

Ул. Ровная, 43а-71

1

22.

Швець В.В.

Ул. Гастелло, 3-68

1

23.

Борблик К.Э.

Ул. Латышева, 39-50

1

23.

Матченко А.А.

Ул. Ф.Орлика, 92-119

1

24.

Шаіпова Ю.И.

Ул. Олимпийская, 73-35

1

25.

Малкина Л.С.

Б. Шевченко, 248-40

1

26.

Хрикіна Е.Ю.

Ул. Киевская, 51-58

1

27.

Поляков А.В.

Пр. Металлургов, 184-63

1

28.

Евстратов А.Е.

Ул. Сеченова, 59-62

1

29.

Швець Д.В.

Ул. Лавицкого, 24-19

1

30.

Павловська Н.Н.

Пр. Металлургов,

227-11

1

31.

Стрюченко А.А.

Пр. Нахимова, 100-51

1

32.

Сафронова Н.А.

Ул. Итальянская, 121-52

1

33.

Степченко Е.С.

Ул. Гонды, 38-42

1

34.

Жариков И.С.

Пр. Металлургов, 235-35

1

35.

Смирнова О.А.

Ул. Ломизова, 3-24

2

36.

Бек М.Н.

Ул. Пашковского, 64а-37

2

37.

Дородницин В.В.

Ул. Ломизова, 5-21

2

38.

Терентьєва Л.В.

Ул. Владимирская, 54-7

2

39.

Афанасьєв А.А.

Ул. Менделеева, 22/70-19

2

40.

Аджи В.И.

Ул. 9 Авиадивизии, 12-17

3

41.

Звягинцева Р.А.

Пр. Победы, 49-13

3

42.

Станиславова Н.П.

Пр. Победы, 46/34-6

3

43.

Хараберюш И.Ф.

Ул. Новороссийская, 16-172

3

44.

Горбань А.М.

Квартал Азовье, 1-107

1

45.

Бортничук В.В.

Ул. Гонды, 34/10-26

1

46.

Пометун В.А.

Пр. Строителей, 54-17/3

1

47.

Гаркавая Г.А.

Ул. Азовстальская, 162-133

1

48.

Степанищева О.И.

Пр. Мира, 67/30-3

1

49.

Петриченко Ф.К.

Ул. Орловская, 4-8

1

50.

Ситковский А.В.

Ул. Азовстальская, 15-33

2

51.

Красозова А.П.

Ул. Сеченова, 77-56

1

52.

Касаткина Н.В.

Пр. Металлургов, 119-27

1

53.

Минько Г.И.

Ул. Сеченова, 75а-10

1

54.

Лимарев В.А.

Ул. Сеченова, 75а-69

1

Перелік квартир, включених у фонд социіального житла (xls, 34.0 KB)Перелік квартир, включених у фонд службового житла (xls, 28.0 KB)Перелік житлових приміщень у гуртожитках на 24.07.2018 (xls, 57.0 KB)Фонд тимчасового проживання (xlsx, 18.8 KB)

Засідання громадської комісії з житлових питань

Попередній розгляд заяв про взяття на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради проводиться громадською комісією з житлових питань при виконавчому комітеті (далі по тексту - Комісія).

Згідно рішенням виконкому Маріупольської міської ради від 27.04.2016 № 88 засідання Комісії проводяться, один раз на місяць, а при необхідності частіше.

Повідомляємо, що у 2018 році планується проведення 12 засідань Комісії. Формування порядку денного засідань, підготовка матеріалів, що виносяться на розгляд комісії, зберігання документації, пов'язаної з роботою комісії, здійснюється Департаментом міського майна Маріупольської міської ради.

Додаткову інформацію можна отримати в департаменті міського майна міської ради за адресою: пр. Металургів, 25, каб. №№ 9, 14 т. (0629) 587576.

Для розгляду можливості постановки на квартирний облік за місцем реєстрації місця проживання необхідно звернутися в Центр надання адміністративних послуг (пр. Миру, 107), т. (0629) 58-70-50, (067) 941-0-444, (095) 106-12-37)або Лівобережний районний відділ (пр. Перемоги, 16 (каб. 401, 403), т. (068) 48-48-289, (095) 64-99-889, надати заяву встановленого зразка і докласти необхідні документи.

 

Дата

Назва рішення

Посилання на сайті

 

Лютий

 

27.02.2017

№15

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік для отримання соціального житла

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-dlja-otrimannja-socialnogo-zhitla

27.02.2017

№16

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік за місцем мешкання

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-za-miscem-meshkannja

27.02.2017

№17

Про внесення змін в облікові справи громадян, які перебувають на квартирному обліку

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vnesennja-zmin-u-oblikovi-spravi-gromadjan-jaki-perebuvajut-na-kvartirnomu-obliku

27.02.2017

№18

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi

27.02.2017

№19

Про надання службової житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-sluzhbovoi-zhitlovoi-ploschi

27.02.2017

№20

Про надання службової житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-sluzhbovoi-zhitlovoi-ploschi1

27.02.2017

№21

Про видачу ордеру

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vidachu-orderu

27.02.2017

№22

Про включення придбаних Головним управлінням Національної поліції в Донецької області, до числа службової житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vkljuchennja-kvartir-pridbanih-golovnim-upravlinnjam-nacionalnoi-policii-v-doneckij-oblasti-do-chisla-sluzhbovoi-zhitlovoi-ploschi

 

27.02.2017

№23

Про включення квартири №97 у будинку №28 на вул.. Писарева до фонду соціального житла та укладання договору найму соціального житла з Петровської Кариною Сергіївною

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vkljuchennja-kvartiri-97-u-budinku-28-na-vul.-pisareva-do-fondu-socialnogo-zhitla-ta-ukladannja-dogovoru-najmu-socialnogo-zhitla-z-petrovskoju-karinoju-sergiivnoju

27.02.2017

№24

Про розподіл кімнати №78/3 у будинку №54 на пр. Будівельників та укладання договору найму соціального житла з Мозолевською Наталію Юріївною

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-rozpodil-kimnati--783-u-budinku--54-na-pr.-budivelnikiv-ta-ukladannja-dogovoru-najmu-socialnogo-zhitla-z-mozolevskoju-nataliju-juriivnoju

 

27.02.2017

№25

Про виключення житлової площі з числа службової житлово-комунальних підприємств

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vikljuchennja-zhitlovoi-ploschi-z-chisla-sluzhbovoi-zhitlovo-komunalnih-pidpriemstv

27.02.2017

№26

Про виключення житлової площі з числа службової

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vikljuchennja-zhitlovoi-ploschi-z-chisla-sluzhbovoi-

27.02.2017

№27

Про відмову у взятті на квартирний облік

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vidmovu-u-vzjatti-na-kvartirnij-oblik

27.02.2017

№31

Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 28.12.2016 № 268

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vnesennja-zmin-do-rishennja-vikonkomu-miskoi-radi-vid-28.12.2016--268

 

Квітень

 

26.04.2017

№71

Про визначення балансоутримувача квартири

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-viznachennja-balansoutrimuvacha-kvartiri

26.04.2017

№70

Про включення квартир, придбаних Управлінням Служби безпеки України в Донецькій області, до числа службової житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vkljuchennja-kvartir-pridbanih-upravlinnjam-sluzhbi-bezpeki-ukraini-v-doneckij-oblasti-do-chisla-sluzhbovoi-zhitlovoi-ploschi

26.04.2017

№68

Про відмову у взятті на квартирний облік

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vidmovu-u-vzjatti-na-kvartirnij-oblik1

26.04.2017

№67

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік за місцем мешкання

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-za-miscem-meshkannja1

26.04.2017

№66

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік для отримання соціального житла

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-dlja-otrimannja-socialnogo-zhitla1

26.04.2017

№69

Про внесення змін в облікові справи громадян, які перебувають на квартирному обліку

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vnesennja-zmin-u-oblikovi-spravi-gromadjan-jaki-perebuvajut-na-kvartirnomu-obliku1

 

Травень

 

17.05.2017

№93

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік для отримання соціального житла

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-dlja-otrimannja-socialnogo-zhitla3

17.05.2017

№94

Про внесення змін в облікові справи громадян, які перебувають на квартирному обліку

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vnesennja-zmin-u-oblikovi-spravi-gromadjan-jaki-perebuvajut-na-kvartirnomu-obliku3

17.05.2017

№95

Про надання житлової площі у 2 корпусі комунального закладу «Маріупольський міський соціальний гуртожиток» на вул.. Якова Гугеля, 14

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi-u-ii-korpusi-komunalnogo-zakladu-%C2%ABmariupolskij-miskij-socialnij-gurtozhitok%C2%BB-na-vul.-jakova-gugelja-14

30.05.2017

№107

Про затвердження списків  із надання житлової площі у будинках повторного заселення

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-zatverdzhennja-spiskiv-iz-nadannja-zhitlovoi-ploschi-u-budinkah-povtornogo-zaselennja

30.05.2017

№108

Про включення квартир, придбаних Головним управлінням Національної гвардії України, до числа службової житлової  площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vkljuchennja-kvartir-pridbanih-golovnim-upravlinnjam-nacionalnoi-gvardii-ukraini-do-chisla-sluzhbovoi-zhitlovoi-ploschi

 

Червень

 

22.06.2017

№125

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік за місцем мешкання

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-za-miscem-meshkannja3

22.06.2017

№126

Про включення квартири № 72 у будинку №71на вул. Троїцькій до фонду соціального житла та укладання договору найму соціального житла з Печковською Поліною Володимирівнию

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro--vkljuchennja--kvartiri--72-u-budinku-71-na-vul.-troickij-do-fondu-socialnogo-zhitla-ta-ukladannja--dogovoru-najmu-socialnogo-zhitla-z-pechkovskoju-polinoju-volodimirivnoju--

22.06.2017

№127

Про відмову у взятті на квартирний облік

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vidmovu-u-vzjatti-na-kvartirnij-oblik3

22.06.2017

№128

Про подовження терміну дії ордеру

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-podovzhennja-terminu-dii-orderu

22.06.2017

№129

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi1

22.06.2017

№130

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi2

22.06.2017

№131

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi3

22.06.2017

№132

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi4

22.06.2017

№133

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi5

22.06.2017

№134

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi6

22.06.2017

№135

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi7

22.06.2017

№136

Про надання службової житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-sluzhbovoi-zhitlovoi-ploschi2

22.06.2017

№137

Про виключення житлової площі з числа службової житлово-комунальних підприємств.

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vikljuchennja-zhitlovoi-ploschi-z-chisla-sluzhbovoi-zhitlovo-komunalnogo-pidpriemstva

22.06.2017

№138

Про виключення житлової площі з числа службової

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vikljuchennja-zhitlovoi-ploschi-z-chisla-sluzhbovoi-2

22.06.2017

№139

Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 28.12.2016 № 269

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vnesennja-zmin-do-rishennja-vikonkomu-miskoi-radi-vid--28.12.2016---269

22.06.2017

№143

Про затвердження списків із надання житлової площі у будинках повторного заселення

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-zatverdzhennja-spiskiv-iz-nadannja-zhitlovoi-ploschi-u-budinkah-povtornogo-zaselennja1

 

Серпень

 

16.08.2017

№ 174

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік за місцем мешкання

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-za-miscem-meshkannja5995a63097112

16.08.2017

№ 173

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік для отримання соціального житла

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja--zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-dlja-otrimannja--socialnogo--zhitla

16.08.2017

№ 178

Про внесення змін в облікові справи громадян, які перебувають на квартирному обліку

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vnesennja-zmin-v-oblikovi-spravi-gromadjan-jaki-perebuvajut-na-kvartirnomu-obliku

16.08.2017

№ 177

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi5995a6bc0cf16

16.08.2017

№ 176

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi5995a68e546af

16.08.2017

№ 175

Відмова у взятті на квартирний облік

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vidmovu-u-vzjatti-na-kvartirnij-oblik5995a6605889d

 

Жовтень

 

20.10.2017

№207

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік за місцем мешкання

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-za-miscem-meshkannja59ede164d3f73

20.10.2017

№208

Про прийняття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік для отримання соціального житла

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-prijnjattja-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-na-kvartirnij-oblik-dlja-otrimannja-socialnogo-zhitla59ede1d5b3851

20.10.2017

№209

Про внесення змін в облікові справи громадян, які перебувають на квартирному обліку

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vnesennja-zmin-v-oblikovi-spravi-gromadjan-jaki-perebuvajut-na-kvartirnomu-obliku59ede28439ec9

20.10.2017

№210

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi59eddeebab36a

20.10.2017

№211

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi59ede30715c3d

20.10.2017

№212

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi59ede389d4e27

20.10.2017

№213

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi59ede41f765c4

20.10.2017

№214

Про надання житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi59ede461f227e

20.10.2017

№215

Про надання службової житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-sluzhbovoi-zhitlovoi-ploschi--

 

20.10.2017

№216

Про подовження терміну дії ордеру

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-podovzhennja-terminu-dii-orderu59ede4fc984fe

 

20.10.2017

№217

Про відмову у взятті на квартирний облік

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vidmovu-u-vzjatti-na-kvartirnij-oblik59ede010bc68f

 

20.10.2017

№218

Про виключення житлової площі з числа службової житлово-комунального підприємства

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vikljuchennja-zhitlovoi-ploschi-z-chisla-sluzhbovoi-zhitlovo-komunalnogo-pidpriemstva59ede622904f7

 

20.10.2017

№219

Про виключення житлової площі з числа службової житлово-комунального підприємства

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vikljuchennja-zhitlovoi-ploschi-z-chisla-sluzhbovoi-zhitlovo-komunalnogo-pidpriemstva59ede682e6a07

 

20.10.2017

№220

Про виключення житлової площі з числа службової житлово-комунального підприємства

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vikljuchennja-zhitlovoi-ploschi-z-chisla-sluzhbovoi-zhitlovo-komunalnogo-pidpriemstva59ede6ef4c7bb

20.10.2017

№221

Про виключення житлової площі з числа службової житлово-комунального підприємства

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vikljuchennja-zhitlovoi-ploschi-z-chisla-sluzhbovoi-zhitlovo-komunalnogo-pidpriemstva59ede73d56451

20.10.2017

№222

Про визначення балансоутримувача квартири

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-viznachennja-balansoutrimuvacha-kvartiri59ede788aa706

 

Листопад

 

15.11.2017

№261

Про затвердження складу постійно діючої комісії з придбання об’єктів нерухомого майна при виконкомі міської ради

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-zatverdzhennja-skladu-postijno-dijuchoi-komisii-z-pridbannja-ob%E2%80%99ektiv-neruhomogo--majna--pri--vikonkomi-miskoi-radi

 

 

15.11.2017

№251

Про надання житлової площі у II корпусі комунального закладу «Маріупольський міський соціальний гуртожиток» на вул. Якова Гугеля, 14

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-zhitlovoi-ploschi-u-ii-korpusi-komunalnogo-zakladu-%C2%ABmariupolskij-miskij-socialnij-gurtozhitok%C2%BB-na-vul.-jakova-gugelja-14-

 

15.11.2017

№252

Про виключення житлової площі з числа службової ЖКП

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vikljuchennja-zhitlovoi-ploschi-z-chisla-sluzhbovoi-zhitlovo-komunalnogo-pidpriemstva5a0efd1f82154

 

15.11.2017

№249

Про надання службової житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro--nadannja--sluzhbovoi-zhitlovoi--ploschi--

 

15.11.2017

№250

Про надання службової житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-nadannja-sluzhbovoi-zhitlovoi-ploschi--5a0ef9d29782f

 

15.11.2017

№254

Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 17.05.2017 №95

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vnesennja-zmin-do-rishennja-vikonkomu-miskoi-radi-vid-17.05.2017-95

 

15.11.2017

№253

Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 22.06.2017 № 130

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vnesennja-zmin-do-rishennja-vikonkomu-miskoi-radi-vid--22.06.2017--130

 

15.11.2017

№248

Про зняття з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-znjattja-z-obliku-gromadjan-jaki-potrebujut-polipshennja-zhitlovih-umov-

15.11.2017

№247

Про зняття з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-znjattja-z-obliku-gromadjan-jaki-potrebujut--polipshennja-zhitlovih-umov-

15.11.2017

№246

Про затвердження списків із надання житлової площі у будинках повторного заселення

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-zatverdzhennja-spiskiv-iz-nadannja-zhitlovoi-ploschi-u-budinkah-povtornogo-zaselennja5a0ef8acafd85

 

Грудень

 

14.12.2017

№285

Про включення квартир, придбаних Управлінням Служби безпеки України в Донецькій області, до числа службової житлової площі

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-vkljuchennja-kvartir-pridbanih-upravlinnjam-sluzhbi-bezpeki-ukraini-v-doneckij--oblasti-do-chisla-sluzhbovoi-zhitlovoi-ploschi

14.12.2017

№286

Про подовження терміну дії ордеру

http://mariupolrada.gov.ua/solution-executive-committee/pro-podovzhennja-terminu-dii-orderu5a39136ed1531

дата оновлення: 03.10.2019