sitemapvision

Економіка

Назад

Стратегія розвитку 2021

 Стратегія — це фундамент майбутнього міста. Це структуровані цінності — яким ми з вами бачимо наше місто. І чіткий план — як ми його зробимо таким.

 Місія Маріуполя в Україні — бути вітриною українського Приазов'я, центром динамічного розвитку Сходу України, його економічним, соціальним і мультикультурним хабом. Символом незалежної і сильної європейської країни. Стратегія розроблена  на її основі і розрахована на 5 років, це — реальний термін, за який можна змінити вигляд міста і почати змінювати зміст. Ми живемо в час, коли саме розвиток міст стає основою розвитку країн і благополуччя громадян.

Час диктує нові критерії успішності міста. На перший план виходять не просто розміри міста і його географічне розташування, а такі критерії, як комфорт, безпека, ринок праці, культурне середовище, умови ведення бізнесу.

Місто — це будівлі, дороги, мости. Але перш за все, Місто — це люди, за яких міста конкурують між собою. Тому центральний фокус Стратегії розвитку Маріуполя — людина. Кожен із нас. І створення кращих умов для життя, навчання, роботи кожного городянина. І одночасно —створення яскравого, привабливого, упізнаваного образу нового Маріуполя, який будуть знати й любити в Україні та за її межами.

Ознайомитись  зі стратегією развитку Маріуполя 2021 можна за посиланням

дата оновлення: 06.04.2021