sitemapvision

Городянам

Назад

Роботи пов’язані з порушенням благоустрою території міста

Згідно пункту 6.4.16. Правил благоустрою території міста Маріуполя (далі - Правила) у разі здійснення робіт пов’язаних з порушенням благоустрою міської території, включаючи роботи з реконструкції, капітального ремонту об’єктів благоустрою, земляні роботи тощо, тільки після письмового ПОВІДОМЛЕННЯ про їх початок і терміни проведення Інспекції міської ради з благоустрою м. Маріуполя. Виконання робіт, пов’язаних із тимчасовим порушенням благоустрою міської території, включаючи роботи з реконструкції, капітального ремонту об’єктів благоустрою, земляні роботи тощо, без письмового повідомленнявважається порушенням Правил.

Строк виконання робіт з тимчасового порушення благоустрою території міста з урахуванням робіт із відновлення благоустрою не може перевищувати один рік. (згідно п. 6.4.17. Правил).

При проведенні вищевказаних робіт у місцях, пов’язаних з рухом транспорту та пішоходів дотримуватися поетапності робіт, яка забезпечувала б безпеку руху транспорту та пішоходів (п. 6.4.18. Правил).

Згідно п. 6.4.19. Правил при необхідності проведення термінових непередбачувальних або аварійних робіт, пов’язаних з тимчасовим порушенням благоустрою міської території, до їх початку повідомити в телефонному режимі Інспекцію міської ради з благоустрою м. Маріуполя про початок та характер робіт. Також не пізніше наступного дня після початку виконання вказаних робіт повідомити Інспекцію міської ради з благоустрою м. Маріуполя шляхом подання ПОВІДОМЛЕННЯ.

Згідно п. 6.4.20. Правил при проведенні вказаних робіт відгороджувати територію робіт цілісним металевим або дерев’яним огородженням, на якому повинна міститися інформаційна табличка з вказівкою назви підприємства, відповідальної особи за проведення робіт, номеру телефону. Контролювати цілісність, справність та наявність огородження на території проведення робіт, пов’язаних із тимчасовим порушенням благоустрою міста. Прокладку або заміну підземних інженерних мереж через проїзну частину дороги з асфальтним покриттям проводити безтраншейним методом – прокол або протискання. У разі технічної неможливості прокладки чи ремонту інженерних мереж безтраншейним методом роботи проводити траншейним методом із подальшим відновленням благоустрою території.

Після завершення вказаних робіт, необхідно надати до Інспекції міської ради з благоустрою м. Маріуполя акт виконаних відновлюваних робіт, який підписаний з однієї сторони -  відповідальною особою за виконання робіт, з іншої - балансоутримувачем, власником або користувачем об’єкту благоустрою, у строк, встановлений у повідомленні про виконання робіт (п. 6.4.21. Правил).

Згідно п. 6.4.22. Правил необхідно забезпечити вивіз зайвого грунту з місць проведення робіт, пов’язаних із тимчасовим порушенням благоустрою на території м. Маріуполя.

У разі порушення вказаних пунктів Правил передбачено відповідальністьу вигляді штрафу для фізичних осіб від 340 до 1360 грн та для суб’єктів господарювання від 850 до 1700 гривень.

дата оновлення: 22.11.2017