sitemapvision

Економіка

Назад

Робота архітектурно-містобудівної ради

Архітектурно-містобудівна рада є дорадчим органом при головному управлінні містобудування і архітектури Маріупольської міської ради для  професійного колегіального розгляду й обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних рішень містобудівної та проектної документації. Загальні положення роботи ради визначено у Положенні про архітектурно-містобудівну раду при головному управлінні містобудування і архітектури Маріупольської міської ради, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 20.02.2013 №76.

Рада згідно з наданими чинним законодавством повноваженнями у сфері містобудування і архітектури розглядає містобудівну та проектну документацію і надає рекомендації з питань планування, забудови та іншого використання територій Головному управлінню містобудування і архітектури Маріупольської міської ради.

Склад архітектурно-містобудівної ради при головному управлінні містобудування і архітектури затверджено наказом начальника головного управління містобудування і архітектури від 19.05.2021 №219.

Наказ про затвердження складу архітектурно-містобудівної ради

21 травня 2021 року о 10:00 в конференц-холі адміністративної будівлі по вул. Митрополитська, 39 планується провести архітектурно-містобудівну раду, де будуть розглянуті наступні питання:

1. Розгляд проєкту «Реконструкція з прибудовою та зі знесенням існуючих споруд з пристосуванням частин корпусів А-4 та Б-6 під багатофункціональний комплекс по вул. Миколаївська, 89».

2. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. 8 Березня, б/н в Кальміуському районі міста Маріуполь громадянину Гребенюку Іллі Анатолійовичу.

3. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (будівництво автомийки) по просп. Нахімова, 15 в Приморському районі міста Маріуполя громадянину Юркову Олександру Ігоревичу.

4. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво магазину автозапчастин) по вул. Митрополитській, 113 в Центральному районі міста Маріуполь громадянину Федашу Олександру Володимировичу.

5. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованними нежитловими (торгівельними) приміщеннями в першому поверсі по пров. Панфілова, 3 та 4 у Лівобережному районі міста Маріуполь громадянину Шекулі Максиму Григоровичу.

6. Розгляд проєкту «Реконструкція нежитлової будівлі під магазин по вул. Маміна-Сибіряка, 41а, у Кальміуському районі міста Маріуполь».

7. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво магазину) по вул. 8 Березня, 33 в Кальміуському районі міста Маріуполь громадянину Вознюку Максиму Олександровичу.

8. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво магазину) по вул. Годовікова, 21 в Центральному районі міста Маріуполь громадянці Фесенко Яні Сергіївні.

9. Про видачу спеціального зонального погодження для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин з продажу продовольчих товарів) по вул. Покришкіна, б/н в Кальміуському районі міста громадянину Іванову Юрію Миколайовичу.

10. Про видачу спеціального зонального погодження для будівництва комплексу 2-поверхових зблокованих житлових будинків (таунхаусів) у мікрорайоні «Бригантина», №204 в Приморському районі міста Маріуполя громадянину Павленку Роману Валерійовичу.

2 липня 2021 року о 10:00 в конференц-холі адміністративної будівлі по вул. Митрополитська, 39 планується провести засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому відбудеться розгляд проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральні плани та плани зонування території Виноградненської сільської ради (населені пункти Виноградне, Приморське, Піонерське).

З графічними та текстовими матеріалами можливо ознайомитися сайті Маріупольської міської ради в розділі «Економіка», підрозділ «Архітектура і містобудування» - «Генеральні плани міста Маріуполя».

 

дата оновлення: 09.09.2021