vision

Економіка

Назад

Робота архітектурно-містобудівної ради

Архітектурно-містобудівна рада є дорадчим органом при головному управлінні містобудування і архітектури Маріупольської міської ради для  професійного колегіального розгляду й обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних рішень містобудівної та проектної документації. Загальні положення роботи ради визначено у Положенні про архітектурно-містобудівну раду при головному управлінні містобудування і архітектури Маріупольської міської ради, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 20.02.2013 №76.

Рада згідно з наданими чинним законодавством повноваженнями у сфері містобудування і архітектури розглядає містобудівну та проектну документацію і надає рекомендації з питань планування, забудови та іншого використання територій Головному управлінню містобудування і архітектури Маріупольської міської ради.

Склад архітектурно-містобудівної ради при головному управлінні містобудування і архітектури затверджено наказом начальника головного управління містобудування і архітектури від 18.03.2021 №135.

9 квітня 2021року в 10-00 в конференц-холі адміністративної будівлі по вул. Митрополитська, 39 планується провести архітектурно-містобудівну раду, де будуть розглянути наступні питання:

1. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території в районі вул. Козацької Центрального району м. Маріуполя (розробник ТОВ «Архітектурно-просторове планування», Київ).

2. Про видачу спеціального зонального погодження для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по просп. Будівельників, 86б в Центральному районі міста громадянину Дудніку Ігорю Васильовичу ( містобудівний розрахунок).

3. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі біля перехрестя вул. Мисливської та вул. Варшавської в Кальміуському районі міста Маріуполь громадянці Григор’євій Галині Володимирівні та громадянину Ягмурджи Миколі Миколайовичу ( містобудівний розрахунок).

4. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (будівництво офісно-торгівельного комплексу) на перехресті вул. Казанцева та вул. Італійської в Центральному районі м. Маріуполь приватному підприємству «Бігредавто» ( містобудівний розрахунок).

5. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративної будівлі по проїзду Панфілова, 1, 2 в Лівобережному районі м. Маріуполь Гаспаровій Юлії Зурабівні ( містобудівний розрахунок).

6. Про видачу спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. 8 Березня, б/н в Кальміуському районі міста Маріуполь громадянину Гребенюку Іллі Анатолійовичу ( містобудівний розрахунок).

7. Про видачу спеціального зонального погодження для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Італійська, 26 в Приморському районі міста Маріуполь громадянці Литвиненко К.В. (містобудівний розрахунок).

дата оновлення: 16.04.2021