A-A+vision

Економіка

Назад

Ремонт та оснащення міського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

Четвертий об'єкт будівництва соціального спрямування Проекту технічної допомоги ЄС Маріуполю - це будівля, яке знаходиться за адресою бульвар Б. Хмельницького, 24а, раніше функціонувало як дитячий сад.

Окремо розташована будівля має 2 поверхи, його загальна площа становить 1384,0 м2, з яких 277,8 м2 займає Маріупольський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради, інші площі займають відділи виконавчого комітету Маріупольської міської ради і міський архів.

У 2006 році в частині приміщення було проведено поточний ремонт: стін, стелі, замінені вікна. За грантові кошти Представництва Європейського Союзу в Україні починається ремонт у другій половині приміщень, які займає міський центр соціальних служб.
Міський центр соціальних служб забезпечує розробку та координацію впровадження стратегії надання соціальної допомоги сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. У 2014-15 року міським центром соціальних служб був створений сервіс - Центр допомоги переселенцям, який після відпрацювання механізму роботи був переданий в районні центри соціальних служб для більш швидкого доступу ВПО до послуги. У березні 2015 року на базі міського центру соціальних служб була створена Єдина психологічна служба, в рамках якої вже надано психологічна допомога більш ніж 1000 особам. Проведення ремонтних робіт центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і його облаштування дозволить створити умови для надання якісної соціальної допомоги понад 300 громадянам на місяць.

Ремонтні роботи за фінансової підтримки Європейського Союзу в Маріуполі тривають повним ходом.

Основні зміни це - внутрішнє перепланування для збільшення розмірів кімнат, оздоблення фасаду та заміна даху.

дата оновлення: 01.08.2017