A-A+vision

Економіка

Назад

Ремонт та оснащення Центрального районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

Третій об'єкт будівництва соціального спрямування Проекту технічної допомоги ЄС Маріуполю.

Йдеться про завершення відновлення будівлі Центрального районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради. Він знаходиться за адресою вулиця Шота Руставелі, будинок 46.

Поточний стан будівлі незадовільний, але ж на базі Центрального районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді функціонують «Центр допомоги переселенцям» і «Дозвіллєвий центр для підлітків», які відвідує велика кількість сімей та осіб в складних життєвих обставинах.

Проведення ремонтних робіт цента соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і його облаштування дозволить створити умови для надання якісної соціальної допомоги понад 1500 громадянам на місяць.

Термін проведення ремонтних робіт: 6 місяців.

Мер Маріуполя Вадим Бойченко особисто перерізав стрічку на вході до новоствореного реконструйованому комплексі Центрального районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді. Центр на вулиці Шота Руставелі відновлений в рамках реалізації завдань проекту ЄС «Нарощування потенціалу громади Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, які постраждали в результаті конфлікту» за підтримки Маріупольської міської ради. Щодня в Центрі зможуть провести дозвілля більше 30 дітей з сімей переселенців і сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Загальна вартість інвестицій склала близько 1 млн грн.

З сьогоднішнього дня комплекс нових приміщень Центрального районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді офіційно ввели в експлуатацію. Делегації, на чолі з городским головою Вадимом Бойченко, продемонстрували будівлю, в якої розміститься центр дозвілля для підлітків - спортивні зали, столярна та гончарні майстерні.

Будівельні роботи почалися навесні 2016 за рахунок коштів Європейського Союзу сумою - майже 30 тис. євро. На ці гроші вдалося збільшити кількість приміщень за рахунок цокольного поверху, повністю реконструювати фасад будівлі, а також спортивний і дитячий майданчики, добудувати пандус, провести електричні мережі, водопровід, каналізацію оновленого поверху. Більш того, тепер на території центру є унікальний для Маріуполя відкритий спортивний майданчик з гумовим покриттям, а навколо будівлі зроблені клумби і висаджені квіти.

«Те, що ми бачимо сьогодні - спільна робота міста, громадських організацій та міжнародних організацій, містоутворюючих підприємств і, звичайно ж, наших ключових стратегічних партнерів по даному об'єкту - Представництва ЄС в Україні, - розповів журналістам Вадим Бойченко. - Я хотів, щоб кожен центр мав свою особливість. І тут ми це бачимо - працює гончарна майстерня, тут є і столярна справа, є спортивний зал. Все це працює як для дорослих, так і для дітей. Ще раз хочу відзначити - ми не ділимо дітей на своїх, і чужих. Вони всі наша велика сім'я».

Міський голова додав, що в цьому році в кожному районі з'явиться такий центр, в якому сім'ї зможуть отримати психологічну та юридичну підтримку, а діти - з користю провести своє дозвілля, швидше адаптуватися і соціалізуватися в суспільстві.

дата оновлення: 02.08.2017