sitemapvision

Прозоре місто

Назад

ProZorro.Продажі

ProZorro.Продажі - електронна торгова система, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України та українських електронних майданчиків. Побудована за цінностями та принципами ProZorro.

Маріупольська міська рада першою з міст України приєдналася до Меморандуму між Transparency International Україна з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України у рамках нового проекту ProZorro.Sale з 13 квітня 2017 року (було підписано Меморандуму між Transparency International Україна та Маріупольською міською радою).

27.09.2017 було прийнято  Рішення  Маріупольської міської ради № 7/21-1858 «Про приєднання до Пілотного проекту щодо впровадження системи електронних продажів «ProZorro.Продажі», згідно якого всі виконавчі органи Маріупольської міської ради, комунальні підприємства, організації територіальної громади міста Маріуполя та інші одержувачі та розпорядники бюджетних коштів  міста Маріуполя проводять реалізацію майна (незатребуваного майна) відповідно до нормативних актів, що регулюють порядок проведення Пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

27.12.2017 було прийнято  Рішення  Маріупольської міської ради № 7/25-2329 «Про затвердження Порядку продажу майна комунальної власності територіальної громади м. Маріуполя із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro.Продажі», згідно якого всі виконавчі органи Маріупольської міської ради, комунальні підприємства, організації територіальної громади міста Маріуполя та інші одержувачі та розпорядники бюджетних коштів  міста Маріуполя проводять реалізацію вторинної сировини (металобрухту, макулатури тощо) та продукції, яка утворилася під час діяльності такого суб’єкту міської комунальної власності, з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

  

 

дата оновлення: 01.02.2018