vision

Економіка

Назад

Придбання міського електротранспорту (тролейбуси)

У рамках впровадження проекту «Про нарощування потенціалу громади м.Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих у результаті конфлікту», що фінансується Європейським Союзом, Комунальним підприємством «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» проведено відкритий міжнародний тендер на закупівлю 4 нових тролейбусів.

Згідно проведеного тендеру визначено переможця – Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЛІТАН» м. Дніпро, з яким заключено договір на поставку тролейбусів на загальну суму – 16 909 071,92 грн. Термін поставки до 31 серпня 2016 року.

У Маріуполі вийшли на лінію чотири нових тролейбуси. Вони проїхали кілька зупинок по пр. Нахімова, а потім продовжили свою роботу по 13 і 15 маршрутах.

Закуплено тролейбуси в рамках проекту Європейського Союзу в м.Маріуполі. За підсумками відкритих торгів міжнародного тендеру, переможцем став ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ« ЛІТАН », м Дніпро.

Тролейбуси обладнані системою кондиціонування салону і кабіни водія. Оснащені автоматичною системою внутрішнього звукового і відео-оповіщення, системою супутникової навігації. У них встановлені комфортні сидіння з високими спинками. Крім цього тролейбуси підготовлені для перевезення людей з обмеженими можливостями.

Вадим Бойченко розповів: «Ми закупили тролейбуси за вигідною ціною. Один такий тролейбус коштує трохи більше 4 млн грн. Вони виготовлені в Дніпрі з використанням білоруських деталей».

дата оновлення: 02.08.2017