sitemapvision

Городянам

Назад

Правила прийому дітей до дошкільних закладів

Правила прийому дітей  до дитячих дошкільних закладів

Відповідно до п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 12.03.2003 №305, прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Дошкільні навчальні заклади міста знаходяться в єдиній інформаційній системі управління освітою (ІСУО) за програмою «КУРС: Дошкілля», в якій батьки вихованців мають можливість зареєструватися на зарахування в дитячий садок, а також отримати інформацію про дитячі садки міста.

Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади

Для батьків створено можливість поставити свою дитину в чергу для влаштування в дитячий садок не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на сайтіhttps://reg.isuo.org/login.

Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні заклади, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Для успішної реєстрації дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи в дошкільному закладі. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в закладі дошкільної освіти з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена батьками форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, електронну заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

 

Дошкільні навчальні заклади на мапі міста

http://mariupolrada.gov.ua/directory/map?categories%5B%5D=ditjachi-sadi

дата оновлення: 12.06.2020