sitemapvision

Прозоре місто

Назад

Портал відкритих даних м.Маріуполя

Маріупольською міською радою спільно  Міністерством цифрової трансформації України та Фондом «Євразія» (Проєкт міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)») реалізовано   спільний проєкт з розвитку відкритих даних в місті Маріуполі.

Для систематизації роботи з розпорядниками на регіональному рівні та спрощення доступу громадян до відкритих даних Мінцифри, за підтримки ГО "Агенція журналістики даних" в рамках проекту USAID/UK aid та Фонду Євразія "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах"(TAPAS) було розроблено "Типове рішення місцевого порталу відкритих даних".

Першим містом, яке на безоплатній основі отримало невиключну ліцензію на використання програмного забезпечення для запуску власного порталу відкритих даних (data.mariupolrada.gov.ua), стало місто Маріуполь, набори даних якого автоматично синхронізуються на державний портал data.gov.ua.

Переваги використання містом порталу відкритих даних:

  • Можливість провести аудит власної публічної інформації; 
  • Створення/удосконалення внутрішньої “нормативки”;
  • Навчання відповідальних осіб роботі з відкритими даними;
  • Автоматичне завантаження “харвестинг” наборів даних на data.gov.ua. 

«Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації Маріупольської міської ради» https://data.mariupolrada.gov.ua/dataset/ee73be64-02eb-4ed5-9b26-481c2f4525d4

дата оновлення: 15.09.2021