Прозоре місто

Назад

Оголошення про проведення закупівлі житла

Результати придбання квартир за кошти міського бюджету станом на 29.12.2017

Перелік укладених договорів купівлі-продажу нерухомого майна придбаного для забезпечення житлом ВПО

Департамент міського майна міської ради інформує, що згідно з рішенням міської ради від 25.10.2017 №7 / 22-2055 «Про затвердження порядку придбання квартир за кошти міського бюджету» 18.12.2017закінчено термін прийому заявок-пропозицій про продаж житла. Конкурс з придбання житла відбудеться 20.12.2017 у департаменті міського майна.

 

Департамент міського майна міської ради інформує, що згідно з рішенням міської ради від 25.10.2017 №7 / 22-2055 «Про затвердження порядку придбання квартир за кошти міського бюджету» засідання постійно діючої комісії з придбання об'єктів нерухомого майна при виконкомі міської ради відбудеться в Департаменті міського майна міської ради 07.02.2018г. о 14.00 (адреса: Пр.Металургів, 25).

 

Департамент міського майна міської ради інформує, що згідно з рішенням міської ради від 25.10.2017 №7 / 22-2055 «Про затвердження порядку придбання квартир за кошти міського бюджету» 02.03.2018 закінчено термін прийому заявок-пропозицій про продаж житла. Дата проведення конкурсу з придбання житла переноситься на 16.03.2018 за адресою: ул.Митрополитська, 39 (малий зал).

 

Основні умови:

1.Однокімнатні квартири.

1.1. Однокімнатні квартири загальною площею не більше 35 кв.м.

2. Двокімнатні квартири.

2.1. Двокімнатні квартири загальною площею не більше 45 кв.м.

3. Вимоги до об'єктів нерухомого майна:

3.1. Житло має бути розташоване на території Центрального, Приморського, Кальміуського або Лівобережного районів м Маріуполя;

3.2. Житло має бути благоустроєним, з виконаними оздоблювальними роботами;

3.3. Будинки, в яких знаходяться квартири, повинні бути обладнані водопроводом, каналізацією, центральним опаленням, електропостачанням, газопостачанням, якщо останнє передбачене проектом будинку;

4. Умови проведення конкурсу:

4.1. Пропозиції оцінюються на предмет відповідності до поданої оголошенням, за результатами чого визначаються переможці конкурсу.

4.2. Розгляд конкурсних пропозицій здійснюється постійно діючою Комісією з придбання об'єктів нерухомого майна за кошти міського бюджету.

4.3. Конкурсні пропозиції, спрямовані після кінцевого терміну їх подачі або направлені з порушенням вимог визначених у оголошенні не розглядаються.

4.4. Переможцями визначаються учасники конкурсу, які подали найбільш вигідні конкурсні пропозиції, а саме:

- вартість придбання 1 м2 загальної площі житла є найнижчою серед запропонованих і не повинна перевищувати прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості будівництва житла за регіонами України на відповідний рік, затверджених наказом Мінрегіону;

- відповідають вимогам до об'єктів нерухомого майна, визначених в оголошенні;

4.5. За результатами аналізу конкурсних пропозицій складається протокол, в якому зазначаються результати конкурсу, про що повідомляється всім учасникам конкурсу.

4.6. Оплата послуг з оформлення договору купівлі-продажу, витрат, пов'язаних з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів), покладається на продавця. Учасник при визначенні вартості об'єкта нерухомості і подачі конкурсної пропозиції має враховувати всі вищевказані витрати.

5. Подача пропозицій від фізичних та юридичних осіб:

5.1. Для участі в конкурсі подається заява-пропозиція (із зазначенням вартості, адреси об'єкта нерухомого майна, кількості кімнат, житлової і загальної площі), копії правовстановлюючих документів та технічного паспорта на об'єкт нерухомості, копії паспортів та ідентифікаційних номерів власників або довіреність, а також довідки про зареєстрованих осіб, виданої Центром надання адміністративних послуг (пр.Миру, 107).

5.2. Подача пропозицій здійснюється особисто або уповноваженим представником за адресою: Донецька обл., М.Маріуполь, Центральний район, вул. Митрополит, 39, 87500, Відділ діловодства управління з питань звернень громадян та діловодства міської ради, каб.1, або засобами поштового зв'язку: пр. Миру, 70, 87500, Маріупольська міська рада, або електронного зв'язку e-mail: mar.v@dn.gov.ua.

6. Подача пропозицій з 23.07.2018 до 10.08.2018 включно.

7. Місце проведення конкурсу: Департамент по роботі з активами (Пр.Металургів, 25).

Довідки за телефоном: 58-75-75

Основні умови:

1. Однокімнатні квартири.

1.1. Однокімнатні квартири загальною площею не менше 31,5 кв.м.

2. Двокімнатні квартири.

2.1. Двокімнатні квартири загальною площею не менше 31,5 кв.м.

3. Трикімнатні квартири.

3.1. Трикімнатні квартири загальною площею не менше 31,5 кв.м.

4. Вимоги до об'єктів нерухомого майна:

4.1. Житло має бути розташоване на території Центрального, Приморського, Кальміуського або Лівобережного районів Маріуполя;

4.2. Житло має бути благоустроєним, з виконаними оздоблювальними роботами;

4.3. Будинки, в яких знаходяться квартири, повинні бути обладнані водопроводом, каналізацією, центральним опаленням, електропостачанням, газопостачанням, якщо останнє передбачене проектом будинку;

5. Умови проведення конкурсу:

5.1. Пропозиції оцінюються на предмет відповідності до поданого оголошення, за результатами чого визначаються переможці конкурсу.

5.2. Розгляд конкурсних пропозицій здійснюється Комісією щодо прийняття рішень з визначенням напрямків та об'єктів, на які у 2018 році будуть спрямовані субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла і приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

5.3. Конкурсні пропозиції, спрямовані після кінцевого терміну їх подачі або направлені з порушенням вимог, визначених в оголошенні, не розглядаються.

5.4. Переможцями визначаються учасники конкурсу, які подали найбільш вигідні конкурсні пропозиції, а саме:

  • вартість придбання 1 м2 загальної площі житла є найнижчою серед запропонованих і не повинна перевищувати прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості будівництва житла за регіонами України на відповідний рік, затверджених наказом Мінрегіону;
  • відповідають вимогам до об'єктів нерухомого майна визначених у оголошенні;

5.5. За результатами аналізу конкурсних пропозицій складається протокол, в якому зазначаються результати конкурсу, про що повідомляється всім учасникам конкурсу.

5.6. Оплата послуг з оформлення договору купівлі-продажу, витрат, пов'язаних з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів), покладається на продавця. учасник при

визначенні вартості об'єкта нерухомості і подачі конкурсної пропозиції має враховувати всі вищевказані витрати.

6. Подача пропозицій від фізичних та юридичних осіб:

6.1. Для участі в конкурсі подається заява-пропозиція (із зазначенням вартості, адреси об'єкта нерухомого майна, кількості кімнат і загальної площі), копії правовстановлюючих документів та технічного паспорта на об'єкт нерухомості, а також копії паспортів та ідентифікаційних номерів власників або довіреність.

6.2. Подача пропозицій здійснюється особисто або уповноваженим представником за адресою: Донецька область, м Маріуполь, пр. Металургів, 25, або засобами поштового зв'язку.

7. Подача пропозицій до 16.07.2018 включно.

8. Місце проведення конкурсу: Донецька обласна державна адміністрація.

Довідки за телефоном: 58-75-75

Основні умови:

1. Однокімнатні квартири.

1.1. Однокімнатні квартири загальною площею не більше 38 кв.м.

2. Двокімнатні квартири.

2.1. Двокімнатні квартири загальною площею не більше 54 кв.м.

3. Трикімнатні квартири.

3.1. Трикімнатні квартири загальною площею не більше 80 кв.м.

4. Чотирикімнатні квартири (будинку).

4.1. Чотирикімнатні квартири (будинку) загальною площею не більше 85 кв.м.

5. Вимоги до об'єктів нерухомого майна:

5.1. Житло має бути розташоване на території Центрального, Приморського, Кальміуського або Лівобережного районів м Маріуполя.

5.2. Житло має бути благоустроєним, з виконаними оздоблювальними роботами.

5.3. Будинки, в яких знаходяться квартири, повинні бути обладнані водопроводом, каналізацією, центральним опаленням, електропостачанням, газопостачанням, якщо останнє передбачене проектом будинку.

6. Умови проведення конкурсу:

6.1. Пропозиції оцінюються на предмет відповідності до поданої оголошенням, за результатами чого визначаються переможці конкурсу.

6.2. Розгляд конкурсних пропозицій здійснюється комісією протягом 10 робочих днів після їх надходження.

6.3. Прийом пропозицій закінчується за 1 календарний день до дати проведення конкурсу.

6.4. Конкурсні пропозиції, спрямовані після кінцевого терміну їх подачі або направлені з порушенням вимог визначених у оголошенні не розглядаються.

6.5. Переможцями визначаються учасники конкурсу, які подали найбільш вигідні конкурсні пропозиції, а саме:

- вартість придбання 1 м2 загальної площі житла є найнижчою серед запропонованих і не повинна перевищувати прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості будівництва житла за регіонами України на відповідний рік, затверджених наказом Мінрегіону.

- відповідають вимогам до об'єктів нерухомого майна визначених у оголошенні.

6.6. За результатами аналізу конкурсних пропозицій складається протокол, в якому зазначаються результати конкурсу, про що повідомляється всім учасникам конкурсу.

6.7. Оплата послуг з оформлення договору купівлі-продажу, витрат, пов'язаних з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів), покладається на продавця. Учасник при визначенні вартості об'єкта нерухомості і подачі конкурсної пропозиції має враховувати всі вищевказані витрати.

7. Подача пропозицій від фізичних та юридичних осіб:

7.1. Для участі в конкурсі подається заява-пропозиція (із зазначенням вартості, адреси об'єкта нерухомого майна, кількості кімнат і загальної площі), копії правовстановлюючих документів та технічного паспорта на об'єкт нерухомості, а також копії паспортів та ідентифікаційних номерів власників або довіреність.

7.2. Подача пропозицій здійснюється особисто або уповноваженим представником за адресою: Донецька обл., м.Маріуполь, Центральний район, вул. Митрополитська, 39, 87500, Відділ діловодства управління з питань звернень громадян та діловодства міської ради, каб.1.

8. Подання пропозицій - до 02.03.2018 включно.

9. Дата проведення конкурсу-15.03.2018.

10.Место проведення конкурсу: Департамент міського майна Маріупольської міської ради.

Довідки за телефоном: 58-75-75, 58-75-76