A-A+vision

Прозоре місто

Назад

Об'єкти нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Маріуполя

Перелік нежитлових приміщень (будівель, споруд) комунальної форми власності, які можуть бути передані в користування

27.12.2019 набрав чинності Закон України «Про оренду державного та комунального майна» № 157-ІХ від 03.10.2019, який відповідно до п. 1 Прикінцевих та перехідних положень зазначеного закону введено в дію 01.02.2020 (надалі – Закон).

Порядок передачі в оренду державного та комунального майна, включаючи особливості передачі його в оренду, відповідно до п. 2 ст. 5 Закону, визначається Кабінетом Міністрів України (надалі – Порядок).

Зазначеним Порядком визначається перелік інформації, яка повинна бути оприлюднена щодо вільних приміщень.

Станом на 01.05.2020 Кабінетом Міністрів України не затверджено Порядок передачі в оренду державного та комунального майна.

Враховуючи викладене, питання оприлюднення вільних та потенційних приміщень міської комунальної власності, які пропонуються для передачі в оренду,  буде вирішене лише після набрання чинності нормативними актами, передбаченими Законом.

Вільні на 08.11.2019 (doc, 44.0 KB)

Об'єкти комунальної власності

Перелік нерухомого майна комунальної форми власності м. Маріуполя станом на 01.01.2020 (xlsx, 1.8 MB)

Перелік об'єктів комунальної власності, що передані в оренду чи інше право користування

Перелік об'єктів комунальної власності, що надані в оренду або інше право користування (на пільгових умовах) (xlsx, 41.7 KB)Перелік обєктів комунальної власності, що надані в оренду або інше право користування (xlsx, 61.9 KB)

Запрошуємо Вас ознайомитись із оновленими Планами екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектами, які впроваджуються у Вашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту  «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», а саме:

- субпроект  «Створення житлових умов для ВПО в м. Маріуполь по проспекту Нікопольський, 137, Донецька область (соціальне житло/квартири для тимчасового проживання ВПО)/KfW»;

- субпроект «Створення житлових умов для ВПО в м. Маріуполь по вул. Ризька, 27, Донецька область (соціальне житло/квартири для тимчасового проживання ВПО)/KfW».

Дані Плани розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я,  які  можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах у термін до «29 » травня 2020 року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроектів та враховані у  ПЕСМ за результатом громадських консультацій.  

У результаті впровадження субпроектів у Маріуполі буде створено житло для тимчасового проживання близько 40 внутрішньо переміщених осіб.  Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

План екологічного і соціального менеджменту у формі контрольного переліку «Створення житлових умов для ВПО в м. Маріуполь по проспекту Нікопольський, 137, Донецька область (соціальне житло/квартири для тимчасового проживання ВПО)/KfW»

План екологічного і соціального менеджменту у формі контрольного переліку «Створення житлових умов для ВПО в м. Маріуполь по вул. Ризька, 27, Донецька область (соціальне житло/квартири для тимчасового проживання ВПО)/KfW»

дата оновлення: 13.05.2020