Городянам

Назад

Новий муніципалітет

Щорічна оцінка персоналу Маріупольської міської ради - система щорічної оцінки результатів праці працівника або продемонстрованих навичок, підходів до виконання роботи за рік відповідно до цілей і завдань, встановлених для посади.

Щорічна оцінка проводиться один раз в рік, охоплюючи працівників муніципалітету всіх рівнів управління, які пропрацювали не менше 3-х місяців станом на кінець оціночного періоду. Оціночний період дорівнює календарному року.

На цій сторінці Ви можете ознайомитись з основною інформацією стосовно процедури Щорічної оцінки персоналу Маріупольської міської ради:

Навчання та розвиток

Літня муніципальна школа-2017 за підтримки Фонду розвитку Маріуполя – унікальна можливість для студентів та випускників вищих навчальних закладів м. Маріуполя на місяць стати частиною команди Маріупольської міської ради. За період перебування у Літній муніципальній школі учасники не тільки знайшли нових друзів, але й отримали цінний досвід, поспілкувавшись з керівниками головних структурних підрозділів стосовно актуальних проблем міста та шляхів їх ефективного вирішення.

Вивчення основ публічного керування, обговорення «Стратегії-2021» - ключові напрями навчання у школі. Майбутні управлінці приймали безпосередню участь у прийнятті рішень з подальшого розвитку міста, а також розробили власні цікаві проекти, реалізація яких покращить рівень добробуту мешканців.

По завершенню Літньої муніципальної школи-2017 учасники отримали можливість постажуватися у структурних підрозділах міської ради. Студенти, що якнайкраще проявлять себе на стажуванні, будуть зараховані до зовнішьного кадрового резерву Маріупольської міської ради. Бажаємо їм успіхів!

 Шановні співробітники Маріупольської міської ради!

З 1 серпня 2017 року у Маріупольській міській раді стартує КОНКУРС МОЛОДИХ КЕРІВНИКІВ - унікальна можливість для кожного молодого співробітника:

  • розкрити власний потенціал;
  • продемонструвати лідерські якості;
  • проявити себе в якості новатора, розробивши і реалізувавши проект з удосконалення свого міста!

Етапи конкурсу:

  • участь в бізнес-грі;
  • тренінги та семінари;
  • розробка і презентація проекту.

Переможці конкурсу отримають цінний досвід успішних міст України, а також можливість стати керівником нового формату.

Для отримання більш докладної інформації про конкурс для цільової аудиторії буде організована комунікаційна зустріч (про дату проведення буде повідомлено додатково).

Старт навчання співробітників муніципалітету в рамках проекту «Муніципальна школа»

Сьогодні, 9 жовтня, для новоприйнятих співробітників Маріупольської міської ради стартував вступний курс в рамках проекту «Муніципальна школа». Протягом тижня співробітники візьмуть участь у комунікації зі спікерами в особі провідних керівників органів місцевого самоврядування.

Курс Муніципальної школи дозволить якомога швидше адаптуватися на новому робочому місці, зрозуміти для себе основи управління містом, місію і структуру муніципалітету, діяльність провідних департаментів і управлінь. Цікаві та корисні презентації, а також захоплюючі практичні завдання допоможуть закріпити матеріал, а в подальшому ефективно використовувати його в своїй трудовій діяльності.

дата оновлення: 09.10.2017