sitemapvision

Економіка

Назад

Кредитний рейтинг

Кредитний рейтинг – це міра кредитоспроможності компанії, регіону або країни, яка є важливим і невід'ємним інструментом фінансового ринку.

Кредитні рейтинги розраховуються на основі минулої та поточної фінансової історії учасників ринку, а також на основі оцінок розміру їх власності і взятих на себе фінансових зобов'язань. Основне призначення таких оцінок є необхідність дати потенційним інвесторам можливість оцінити надійність майбутніх партнерів, а також чи будуть вигідні їхні інвестиції та чи зможе організація або країна, які оцінюються, виконати свої зобов'язання.

Згідно з оцінкою міжнародного рейтингового агентства «Fitch Ratings» на 2021 р. місту Маріуполю присвоєні довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) в іноземній і національній валюті на рівні «B» прогноз - «стабільний», короткостроковий РДЕ в іноземній валюті на рівні «B» і національний довгостроковий рейтинг «AA- (ukr)» зі стабільним прогнозом.

Рейтинги відображають автономний кредитний профіль (АКП) Маріуполя, рівний «b+», в результаті поєднання «уразливого» профілю ризику і «прийнятною» оцінки стійкості боргу. АКП також враховує національні порівняння. На РДЕ не впливає асиметричний ризик або надзвичайна підтримка з боку центрального уряду, але вони обмежені суверенними РДЕ України на рівні «B».

З результатами оцінки кредитного рейтингу м. Маріуполя можна ознайомитися за посиланням.

дата оновлення: 12.03.2021