Економіка

Назад

Інвестиційна карта

Маріуполь – місто великих перспектив, адже розвинена інфраструктура та соціально-культурна сфера, значний виробничо-ресурсний та кадровий потенціал створюють передумови для динамічного розвитку і формування сприятливого інвестиційного клімату.

Наше місто відкрите для партнерства і співпраці, готове для приходу інвестора. Ми радо зустрічаємо всіх, хто бажає працювати на збільшення добробуту нашого міста. Саме з цією метою пропонуємо Вашій увазі «Інвестиційну карту м. Маріуполя», яка стане дієвим путівником для реалізації Ваших інвестиційних пропозицій.

При дослідженні даної  інтерактивної карти інвестор отримує доступ до об’єктів інвестування: земельних ділянок та об’єктів промислової нерухомості.

Запропонована Карта не являє собою її кінцевий варіант, адже ми прагнемо розвиватися та вдосконалюватися, тому забезпечимо оновлення її інформаційної наповненості на постійній основі.

Також до Вашої уваги надаємо  перелік земельних ділянок, включених до Інвестиційної карти м. Маріуполя, який дозволяє ознайомитись із більш детальними характеристиками земельних ділянок. Крім цього, «Інвестиційна карта м. Маріуполя» призначена для збору комерційних пропозицій від місцевих виробників, для їх подальшого просування серед потенційних покупців.

Пропозиції з питань розміщення Ваших об’єктів на інвестиційній карті Маріуполя Ви можете надіслати на електронну адресу: evgeniy.kalinovskiy@mariupolrada.gov.ua ​ у вигляді заповненої форми.

Контактна особа - Калиновський Євген Григорійович.

Анкета для розміщення земельної ділянки на інвестиційній карті

forma_anketa_rozmisenna_zemelnoi_dilanki (docx, 22.4 KB)