sitemapvision

Економіка

Назад

Інвестиційна карта

Маріуполь – місто великих перспектив, адже розвинена інфраструктура та соціально-культурна сфера, значний виробничо-ресурсний та кадровий потенціал створюють передумови для динамічного розвитку і формування сприятливого інвестиційного клімату.

Наше місто відкрите для партнерства і співпраці, готове для приходу інвестора. Ми радо зустрічаємо всіх, хто бажає працювати на збільшення добробуту нашого міста. Саме з цією метою пропонуємо Вашій увазі «Інвестиційну карту м. Маріуполя», яка стане дієвим путівником для реалізації Ваших інвестиційних пропозицій.

При дослідженні даної  інтерактивної карти інвестор отримує доступ до об’єктів інвестування: земельних ділянок та об’єктів промислової нерухомості.

Запропонована Карта не являє собою її кінцевий варіант, адже ми прагнемо розвиватися та вдосконалюватися, тому забезпечимо оновлення її інформаційної наповненості на постійній основі.

Також до Вашої уваги надаємо  перелік інвестиційних ділянок/проєктів, включених до Інвестиційної карти м. Маріуполя, який дозволяє ознайомитись із більш детальними характеристиками земельних ділянок. Крім цього, «Інвестиційна карта м. Маріуполя» призначена для збору комерційних пропозицій від місцевих виробників, для їх подальшого просування серед потенційних покупців.

 

Анкета для розміщення земельної ділянки на інвестиційній карті

forma_anketa_rozmisenna_zemelnoi_dilanki (docx, 22.4 KB)
дата оновлення: 28.01.2021