sitemapvision

Економіка

Назад

Інвестиційна діяльність

В рамках реалізації реформ з децентралізації міста стали суб'єктами самостійного прийняття економічних рішень і проведення певної соціально-економічної політики на своїх територіях. В умовах обмеженості власних фінансових коштів, потрібних для реалізації планів соціально-економічного розвитку, а також окремих цільових програм, з'являється гостра необхідність в залученні додаткових кошти, створення умов для залучення капіталу, в тому числі і іноземного, в економіку міста. Крім того, залучення інвестицій є одним з найбільш ефективних способів подолання кризового, посткризового стану економіки, а також соціально-економічного розвитку. Реалізація заходів із залучення інвестицій на муніципальному рівні здійснюється у вигляді інвестиційної політики міста - сукупності інструментів і механізмів, що реалізуються органами місцевого самоврядування по створенню та підвищенню інвестиційного клімату міста з метою вирішення соціально-економічних завдань міста.

Незважаючи на нестабільну військово-політичну ситуацію в регіоні Маріупольська міська рада проводить активну діяльність із пошуку та залученню альтернативних інвестиційних коштів з різних джерел фінансування.

Керівництво міста у постійному діалозі з представниками різноманітних міжнародних та вітчизняних організацій, як тими що надають грантову допомогу, так і міжнародними фінансовими організаціями, а також представниками бізнесу.

Наше місто відкрите для співпраці, і ми з радістю зустрічаємо всіх, хто бажає зробити свій внесок у підвищення добробуту Маріуполя. З цією метою пропонуємо до Вашої уваги «Інвестиційний паспорт м.Маріуполя».

Інвестиційна картаПроектиПрограми фінансування
дата оновлення: 12.03.2021