Зіграли на високій ноті. «Маріуполь» переміг «Сталь» - 4:2

11 грудня 2017, 10:08
406
Спорт

В заключному матчі року ФК «Маріуполь» зробив подарунок своїм уболівальникам, обігравши у себе вдома суперників  з рахунком 4:2.

Як повідомляє Прес-центр ФК «Маріуполь» приазовці вже з перших хвилин почали створювати небезпечні моменти біля воріт противників. На 26-й хвилині гості відкрили рахунок. Але «Сталь» вела в рахунку недовго. Тотовіцкій свій слаломний прохід завершив вивіреним прострілом на дальню штангу, куди вже мчав Фомін. Він був точний!

На 66-й хвилині «Маріуполь» вийшов вперед. Фомін, отримавши класний пас від Тотовіцкого, пробив в ближній кут. Руслан оформив дубль, а Андрій записав на свій рахунок другу гольову передачу.

На 77-й хвилині Тотовіцкій відзначився вже сам, замкнувши простріл Борячука. На 81-й хвилині Болбат з другої спроби відправив м'яч у ворота «Сталі».

Через п'ять хвилин Едгар Малакян підсолодив своїм партнерам гіркоту поразки - 4:2.

Зараз ФК «Маріуполь» знаходиться на шостому місці в турнірній таблиці.