Новини

Назад

Житло та критична інфраструктура: маріупольці у Вінниці визначили пріоритети у відновленні міста після деокупації

17 травня 2024, 19:14
161
Суспільство

Команда мера Маріуполя Вадима Бойченка проводить серію воркшопів «Я - Маріуполь: маю жити», які об’єднують маріупольців у різних містах України з метою визначення пріоритетів, які треба враховувати одразу після деокупації. Перші обговорення з цієї серії вже пройшли у Києві, Львові та Рівному. Нова зустріч проходила у Вінниці.

Маріупольці у групах формували та обговорювали конкретні кроки, які необхідні для відновлення міста після деокупації в рамках проєкту «Mariupol Reborn» – «Fast Recovery Plan». Ділилися своїми думками, слухали один одного та разом визначали пріоритети майбутньої відбудови Маріуполя після деокупації.

«Я вважаю, що відновлення Маріуполя має початися з житлового фонду та критичної інфраструктури. Без житла і базових послуг, таких як вода, електрика та охорона здоров'я, неможливо говорити про повернення до нормального життя», - учасник воркшопу пан Андрій.

«Участь у сьогоднішній зустрічі виявилася дуже корисною для мене. Ми обговорили конкретні кроки відновлення нашого рідного міста. Плани швидкого відновлення, які розробляє команда мера дають нам надію та перспективи для відбудови нашого майбутнього в деокупованому Маріуполі», - маріупольчанка Єлизавета.

«Почувши сьогодні детальніше про проєкт «Mariupol Reborn», я зрозуміла, що у команди Маріупольської ради є чіткі кроки і проєкти, які підтримують партнери на міжнародному рівні, для відновлення кожної сфери життя в Маріуполі. Це допоможе у майбутньому, коли Маріуполь знов опиниться під українським прапором», - учасниця воркшопу пані Марина.

Друга хвиля зустрічей пройде в усіх містах, де є центри «ЯМаріуполь».

Нагадаємо, проєкт «Mariupol Reborn» реалізовує Маріупольська міськрада за інвестиційної підтримки SCM Ріната Ахметова та міжнародних донорів.